Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Könyvek

A kérdés

Hol szerezhetném be Anna Todd miután című könyvének külömböző részeit?

Az első részt már olvastam és a többit próbáltam volna megrendelni, rengeteg oldalt átnéztem és mindenhol azt írta higy már nincs készleten, nagyon örülnék ha valaki tudna segíteni honnan tudnám beszerezni mert nagyon tetszett a könyv!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Anna Todd, könyv

ápr. 25. 07:18  Privát üzenet  

A válaszok
Csak a Miután boldogok leszünk kapható. A többit esetleg Jófogás, Vatera, Antikváriumok, Facebook.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 25. 08:15 Privát üzenet
Én online olvasom. Az első részt már elolvasom, most tartok a másodiknál. Egy alkalmazást kell letölteni és ott megtalálod a részeket. Ennek az appnak a neve scribd.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 28. 16:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tessa és Hardin összeházasodnak Anna Todd After (Miután) című könyv negyedik része végén?
Szürke ötven árnyalatához és Anna Todd: Miután (After) könyvekhez hasonlókat keresek!?
Tudnátok ajánlani a Vérbe öltözött Anna című könyvhöz hasonló könyveket?
Honnan szerezhetném meg Leiner Laura-A Szent Johanna Gimi Kalauzát?
Tudtok olyan könyveket amik hasonlóak az Anna és a francia csókhoz? Illetve olyanokat amik egy koleszban játszódnak?
Mi a véleményetek Anna Todd Miután sorozatáról? Érdemes elolvasni?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Könyvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!