Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Normális dolog így viszonyulni...

Normális dolog így viszonyulni fikciós karakterekhez?

Figyelt kérdés

Elkezdtem írni egy regénysorozatot és az tűnt fel, hogy teljesen beleszerettem a karakterekbe. Bármilyen nagy szemétséget csinálnak, mindig imádom őket, talán mert az én terentményeim. Alapvetően nagyon szeretek velük foglalkozni, felépíteni a jellemüket.

Szerintetek ez minden írónál így van, vagy csak én viszonyulok így a karaktereimhez?


2019. máj. 11. 17:22
 1/4 anonim válasza:
100%
Teljesen normális, sőt kell is, ha jót akarsz írni. Milyen műfaj amúgy?
2019. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fantasy, kaland
2019. máj. 11. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen normális. Én is így vagyok vele :) Egyszerűen imádom az összes főbb karakteremet, mindegyiket a maga idióta szokásaival meg hülyeségeivel.
2019. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csicsky ***** válasza:
100%

Eddig azt hittem, hogy csak én vagyok így, hogy bármennyire is negatív egy általam teremtett karakter, mégis csak az én teremtményem és ragaszkodok hozzája. Úgy néz ki, hogy ez egy hasonló dolog, mint az embernek a saját gyermeke. Akármilyen rossz is, akkor is az övé…

Most megnyugodtam, hogy ez egy általános jelenség.

2020. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!