Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudom, hogy nem léteznek de...

Tudom, hogy nem léteznek de hinni szeretném, hogy igen?

Figyelt kérdés

Néha úgyérzem, hogy kinőttem a fantasy világból.

De legbelül még most is rajongok a mesekönyvekért, koboldok, tündérek, sárkányok, boszikért stb

Valahol a szívem legmélyén hiszem, hogy léteznek, most írhatjátok, hogy bolond-gyerekes vagyok, de mégis...

A könyvespolcaim 70%-a tündérmese könyvekből áll :)


Szeretek történetek írni, tündéreket rajzolni- még régebben nagy álmom volt, hogy egy rajzfilm sorozatot készítsek :D

Néha az álmaim is a tündérekről szól, álom irányítással méghozzá saját kis világot alkotok :D


Esetleg ez nagyon gyerekes? Igen tudom, hogy nem léteznek, se azért mégis legbelül tudom, hogy igen mégha tagadom is :)

Igaz kicsit tág a fantáziám és ez ilyen már gyerekkorom óta :)


Ti hisztek az ilyen kicsi/nagy lényekben? Vagy ti is úgy álltok a dologhoz mint én? Vagy hogyan lehet ebből "kigyógyulni"? Mert mindig amikor meglátok egy új hasonló könyvet megveszem és van, hogy 1 nap alatt kiolvasom a könyvet :D



2019. máj. 11. 23:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy bölcs varázsló is megmondta:

"Hát persze, higy mindez a fejedven történik. De attól miért ne lehetne valóságos?"


Én is hiszek ilyenekben, és őszintén szólva a legkevébé sem aggaszt. Mi okom lenne rá, hogy ne higyjek? Inkább félek attól, hogy egyszer nem fogok😢

2019. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!