Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ez csak marketingduma a...

Ez csak marketingduma a Libritől, vagy tényleg el is hiszik saját állításukat?

Figyelt kérdés

Nemrégiben nyilatkozott a Libri Kiadó egyik vezetője, hogy csak azért nem adnak ki évi 500 könyvnél többet, mert a minőséget tartják a legfontosabbnak.


Végigpörgetve kiadványaikat nem nagyon találtam minőségi könyvekre, szóval vagy ők mást értenek minőség alatt, vagy én nem tudom felismerni a minőséget, de a különböző antológiák, listák (akár külföldi, akár magyar) szerkesztői gyakran mondják/írják, hogy nagyon nehéz volt a dolguk, mert olyan kevés könyv, novella, dráma, vers van, amely(ek) tényleg eléri(k) a világszínvonalat.


Egyébként lehet, hogy el is hiszik, hogy minőségi könyveket adnak ki, mert többször voltam tanúja kiadóvezetők kitörésének, hogy igenis, ők bizony nívós köteteket adnak ki - „írókról” nem is beszélve, pl: Lőrincz L. László többször kiakadt, amikor könyveit lefércművezték, mert ő bizony szépirodalmat ír. (Valószínűleg LLL is mást ért szépirodalom alatt.)


2019. máj. 17. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csak az az egy könyvkiadó van.....
2019. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Napi sznob.
2019. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!