Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok nekem írni önfejlesztő,...

Tudtok nekem írni önfejlesztő, illetve emberismeretes könyveket?

Figyelt kérdés
Nagy problémám, hogy nem igazán "értem" az embereket. Nem tudok jól lereagálni bizonyos helyzeteket, mert a másik olyan mértékben eltér tőlem, hogy nem tudok azonosulni vele. Eléggé racionális, ill introvertált ember vagyok. Nyilván nincs tökéletes leírás ami mindenhol beválik, de jó lenne ha legalább tudnám milyen úton kéne elindulnom.

2018. nov. 13. 21:55
 1/3 nagybotos válasza:
GYökössy: Magamról magamna
2018. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nagybotos válasza:
CARNEGIE kÖNYVEI. mindíg újra kiadják. Fatal koromban nagy besceller volt. Zseniális!
2018. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 radiator1234 válasza:
Önfejlesztőnek mondjuk a Testbeszéd enciklopédiáját ami a címmel ellentétben nem 800 oldal és egyszerűen vázol mindent. Emberismereted meg nagyjából csak az emberek között lesz, de bátran ajánlok bármilyen realista regényt.
2018. nov. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!