Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Brian May könyvei?

Brian May könyvei?

Figyelt kérdés

A Queen egykori gitárosa, Brian May írt könyveket is, tulajdonképpen a zene miatt hagyta abba a tanulást, mikor a doktori disszertációján dolgozott.

Mindegy. Nem ez a lényeg.

A barátnőm nagyon szereti a Queent, és Briant is, és gondoltam, meglepem szülinapján egy könyvével.

Az A village lost and found-ra gondoltam, nem tudjátok, hogy ezt Magyarországon belül hol tudnám megvenni?

Vagy egyáltalán árulják könyvesboltokban? Külföldről is rendelnék, ha csak ott van, de egyelőre semmit nem találok.

Hiába is keresem?:(

Esetleg ha más könyvéről van több infótok, azt is megírhatjátok.:)



2019. jún. 7. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy Magyarországon kaphatató-e, nem tudom de az eBay-en úgy látom, hogy a legolcsóbb példány postázással együtt kb. 7000-8000 HUF.


[link]


Természetesen angol nyelvű, és nem tudom, hogy tudod-e de ez alapvetően egy képes könyv, kommentárokkal fűszerezve.

2019. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2019. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen, tudom, hogy angolul vannak, barátnőm jól tud angolul, úgyhogy ez nem problem.


Még egyszer köszi a válaszokat!:)

2019. jún. 8. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!