Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen a borítója?

Milyen a borítója?

Figyelt kérdés
Akinek van Harry Potter könyve annak milyen borítói vannak? Nem tudom eldönteni hogy melyik az eredeti, így sajnos nem tudom megvenni

2019. jún. 15. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A régebbi stílusú az eredeti.

[link]


Ez speciel angol, de a magyart is ezzel a borítóval adták ki.

2019. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2019. jún. 15. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdekesség:

Én úgy tudom, először ezzel adták nálunk ki:

[link]

Szóval végülis ez az eredeti. De utána átálltak az amerikai borítóra, amit az első is linkelt. Szerintem mindkettő szép, de ezen a felirat ritka ronda:D És én még sosem láttam a régi típusból folytatást, meg igazából boltban sem a BK-t. Vajon hány embetnek lehet ilyenje?

Aztán van ez:

[link]

Szintén nagyon tetszik. Amikor megvettem a köteteket már volt ilyen is, de előtte mindig az első által linkelt verziókat láttam, és nehéz döntés volt, de azt vettem meg, az volt az "igazi" HP nekem:)

Annyi gyönyörű borító van hozzá angolul, meg más nyelveken is vannak nagyon szépek. Lenne pénzem, mindet megvenném, hogy gyönyörködjek bennük:D

2019. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2019. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az új fajta borító van meg. [link]
2019. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is azok a fajták vannak, amiket az első válaszoló linkelt. Bár mikor tavaly megvettem a félvér herceget, az egyik könyvesboltban azt mondták, hogy azért nincs náluk a régebbi borítós könyv, mert már azok vannak általában minden boltban, amit a második válaszoló második linkjén van. Azt mondták még hogy a régebbi fajta borítósok már kezdenek kifutni az üzletekből. Nekem még kell a sorozatból a halál ereklyéi, de azt azért még látni lehet minden boltban a régi borítóval. Plussz még meg szeretném vásárolni a paródiakönyveket is.
2019. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!