Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok, mi lesz az IOV...

Mit gondoltok, mi lesz az IOV 3. részében?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem éri meg ilyeneken gondolkozni, mert egyszer úgyis kiderül (most szeptemberben fog) de én nagyon sokat gondolkoztam ezen. Ha te úgy gondolod, hogy nem fogsz unalmadban tippelgetni, akkor ne is olvasd tovább!


Kezdjük azzal, hogy ki nyeri az egészet. Szerintem vannak olyanok, akik úgy gondolják, hogy a pirosak fognak nyerni, de lehet, hogy emiatt pont, hogy nem fognak nyerni, mert Laura szerintem tudja, hogy számítanak rá...


Ott van Máté... Az is lehet, hogy gonoszabb lesz, mint eddig, vagy kiderül a sárga csapat "féltve" és idegeskedve őrzött titka, ezért mások nem fognak bízni bennük, és kiesnek. Szerintem erre kicsi az esély...


És igazából sok ehhez hasonló gondolatom van, csak nem szerettem volna regényt írni... :)



2019. jún. 16. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amellett, hogy nagyon várom a megjelenést nekem is ehhez hasonló gondolataim vannak. Például, hogy nyitottabb lesz e Hanna a tábor után és együtt marad e Kornéllal... Jó lenne ha kiderülne a sárgák titka és nagyon remélem, hogy ezt az arany csapat fogja véghez vinni hiszen már ők is tudják a kódot.
2019. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyébként az is kérdés, hogy kapunk e az IOV utánról valamit. Mert mondjuk az előtte történtek azok a versennyel kapcsolatosak, de az, hogy mi lesz Hannával az IOV után, az csak egy kicsit kapcsolódik a versenyhez, mégpedig úgy, hogy a verseny segített neki megváltozni. Amúgy én nagyon szeretnem, ha együtt maradna Kornéllal!


Bennem az is felmerült, hogy Hannáék valahogy(gőzöm sincs, hogy) az arany csapattal megpróbálják kulvilagra hozni azt, amit Máté művel.


Amúgy a Maradj velem-ben elvileg Zsombor kellett sajnálni a legjobban, mert átverték. De közben a sárgák azt próbálják kihasználni, hogy Hannának meghalt az anyukája, és azt, hogy fontos neki a karkötője és az, hogy hazatelefonáljon...

2019. jún. 18. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló gondolataim, vannak, nagyon várom a megjelenést... Szerintem lehet egy tök semleges csapat fog nyerni, de az aranyakat és a pirosakat is el tudom képzelni...
2019. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 molnraranka válasza:
Nem hiszem, hogy Hannáék fognak nyerni, mert ha megnyernék akkor szerintem a másik évet is meg kellene írnia Laurának...lehet hülyeség, de én így gondolom...
2019. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Felhasználó328 ***** válasza:
100%
Szerintem a fekete csapat vissza fog térni a versenybe. Lehet lesz olyan feladat, hogy minden bent maradt csapat választhat egy kiesett csapatot akik segítenek a versenyzésben és Hannáék a feketéket választják. Az is lehet, hogy a sárga csapat észreveszi, hogy az arany csapat megnézted a tabletet és bizonyítékok is lesz és így ki tudják ejteni őket.Lehet,hogy valakiket kizárnak szabályszegés miatt és akkor Kornélék visszajöhetnek.
2019. aug. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!