Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a könyv címe? Évek óta...

Mi a könyv címe? Évek óta keresem de nem találtam meg bárhogy is próbálkoztam.

Figyelt kérdés
A történet a fősulin kezdődik a lány megismerkedik egy sráccal (akit azthiszem Rayennek hívtak vagy valami haonló) szerelmesek lesznek a csaj író szeretne lenni könyvet írni a srác meg gazdasággasági ágon tanul sokáig együtt vannak és a srác egyszercsak elmegy Dániába gyakorlatra és ott hagya a lányt aki meg megírja a történetüket és ezáltal író lesz aztán a végén a lány kezdő írókat karol fel a férjével akit a munkahelyen ismert meg. Lesz egy kisfiúk is. Kiderül a csaj férje és a régi szerelme haverok voltak és végül elmegy a srác a csaj egyik dedikálására és újra kialakul közöttük a régi szerelem aztán happy end. A szerelmüket az író egy csodálatos vonzásnak írja le a kapcsolatukat. Nagyon nagyon nagyon sokat jelentene ha valaki tudna segíteni. Előre is köszönöm.

2019. jún. 17. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem is nagyon érdekelne...
2019. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!