Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok olyan könyvet ajánlan...

Tudnátok olyan könyvet ajánlani, amiben Lucifer szerepel, de nem ő a rossz fiú, és nem is röhejes az ábrázolása?

Figyelt kérdés

Röhejes alatt értem a tipikus "ördög" megjelenést, vagy egyszer belefutottam egy gyönyörű könyvbe, ahol Lucifernek vörös-fekete hajat adtak... Vagy pl az új Lucifer sorozatot, ami Neil Gaiman karakterének elcsúfítása... A Neil Gaiman-féle eredeti Lucifer képregényt például szeretem.


A nyelv lehet angol is, magyar is, amilyenen megjelent.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. júl. 8. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán a Fallen sorozatát. Bár abban gonosz,de nem volt végig az. Ha jól emlékszem nem szerepel az összes részben. Ja és az ábrázolása sem rossz Lucifernek. (Vagyis a szereplése elején nem az igazi alakjában van, de utána abban lesz) Mindenesetre én csak ezt a könyvet ismerem ami ilyen, nem olyan jó könyv, legalábbis nekem annyira nem tetszett, de lehet neked igen.
2019. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ismerem a könyveket, nekem sem különösebben jöttek be. De köszönöm a választ!
2019. júl. 10. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne kövezz meg, de nekem Az ember tragédiája jutott eszembe :))
2019. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oh, dehogy is! Azt imádom én is, és már százszor olvastam! És ott a műben az ábrázolása szerintem zseniális, az önjelölt illusztrátorok pedig nem érdekelnek. XD
2019. júl. 10. 23:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Olvastam egy készülő könyvet, ahol elég jól ábrázolták.... De címet nem tudok..
2019. júl. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Mester és Margarita, ahol Volandként szerepel. Nem gonosz, csak kinagyítja az emberi rosszat, goonoszságot, kapzsiságot, stb.
2019. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azt is ismerem, köszönöm.


És egyben akkor hozzáteszem, hogy a klasszikusokat olvastam, mint az Elveszett paradicsom, Faust, stb. Moderneket szeretnék.

2019. júl. 11. 15:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Lermontov: A Démon (nem pont Lucifer, de talàn tetszhet).
2019. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én éppen ezzel a témával kapcsolatosan írok egy könycet ahol nem ő a főszereplő habem más de benne van es bem is ő a rosszfiú. Ha érdekel irok még róla ...es ha készen van a könyv ki szeretném adni ...
2021. jan. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!