Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha ti vesztek használt könyvet...

Ha ti vesztek használt könyvet, az mennyire zavar titeket, ha bele van írva az előző tulaj neve?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert lehet, hogy a jövőben megszeretnék megválni majd néhánytól, de bele van írva a nevem mindegyikbe. Még apától láttam, mert ő is mindig beleírja, és ez már automatikussá vált nekem is. Mennyire szokott ez zavarni titeket? Meg sem veszitek ilyenkor a könyvet, vagy nem érdekel?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

(Helyesírási hibákért elnézést, telefonról írtam)



2019. júl. 17. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármi bele van írva a könyvbe tollal/filccel stb, amit nem tudok kiradírozni, nem veszem meg. Használtan is jó állapotú könyveket keresek -- ha bele van írva, akkor már nem az.
2019. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel. Vegyél ilyet és tüntesd el.

[link]

2019. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem se érdekelt sose,mik vannak beleírva...az a lényeg,hogy olvasni tudjam a történetet.
2019. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra még érdekes is lenne. De amúgy nem kifejezetten zavarna.
2019. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Ment a zöld mindenkinek! :)
2019. júl. 17. 13:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavar. Én azért veszek könyvet, hogy olvassam, nem pedig azért, hogy a kinézetében gyönyörködjek, mint valami sznob tini.
2019. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak akkor zavarna, ha valami nagyon szép vagy különleges könyvbe lenne írva. Például nekem van egy Poe összes művei kötetem angolul, és sajnos van beleírva tollal. Persze attól még megvettem, de nyilván kicsit zavar. Más könyveknél nem nagyon érdekelt eddig.
2019. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!