Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Attack on titan magyarázat?

Attack on titan magyarázat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nem értem az attack on titan manga legutóbbi fejezeteit, mivel még hiányos a nyelvtudásom, ezért sok mindennek az oka még rejtély.


1. Miért nem lehet az eldiaiaknak gyerekeik? Vagy csak félreértettem valamit?


2. Zeke és Eren most akkor kikkel van?


3. A "Rumbling" tehát az volt, mikor Zeke bora miatt óriássá váltak az emberek?


4. Ez az ordítás ami miatt titánná változnak az emberek, az a bestia titán képessége?


5. Eren tehát most meghalt? (tudom hogy még nem jött ki az új fejezet, de valaki biztos tud valami magyarázatot)


6. Eren azért lett ilyen egoista, illetve kissé fura, mert 3 titán emlékei vannak benne?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. júl. 18. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Eren és Zeke azt a látszatot kelti, hogy az a tervük, hogy kiirtják az eldiai fajt azzol, hogy Eren használja a Founding titán és azzal manipulálja az öszes eldiai testét, hogy ne lehessen gyerekük. Ezzel vége lenne a háborunak. A Founding titánnal nem lehet olyan képeséget használni ami árt az eldiaiaknak, igy csak módositaná a női méhet, igy lassan ki fog halni a faj. Igy vége lenne a háborunak. De lehet hogy Eren és Zeke igazábol mást tervez, nem tudni.


2. Zeke és Eren valami olyanra jöttek rá amire más nem, egyéni látásmódjuk van és senkivel sincsennek. Ők ketten, mindenki ellen fordultak és a céljuk a háboru megszüntetése.


3. A Rumbling nem az amire gondolsz. A Rumbling az a képesség amit Eren használhat, mivel benne van az Founding titán. Csak akkor használhassa a Founding titán erőt, ha a teste érintkezik egy Ymir leszármazotjával. Mint pl Zeke vagy Historia. A Rumbling az a képesség, amikor az 50 méter magas falbol kiszabadul az a több 100.000, 50 méter magas titán ami a falban rejlik és "eltapossa a világot".


4. Zeke képes átváltoztatni bárkit egy üvöltéssel, ha a gerincében lévő fojadik bárki testébe kerül. De a marleiek képessek egy anyagot előállitani ami azonnal átváltoztatja az embereket.


5. Szerintem nem halt meg, mivel az ember testében lévő titán erő a háta tetejénél helyeszkedik el, a nyakszir alatt. Igy ha az a rész nem sérül meg, akkor a test regenerálódni fog. Ugyhogy valószinüleg Eren feje is visza fog nőni.


6. Szerintem Eren olyan dolgokat tud ami rávilágitotta arra, hogy nincs más megoldás a háboru megálitására, csak az, ha hátat fordit mindenkinek és egyedül oldja meg a problémát. Emelett ez a 3 titán igen csak tele van érzelmekkel. Az apjátol szerzett Támadó titánból rengeteg csalódás, kétségbeesés és elnyomás emlékét kapta meg. A Warhammer titánból a tagadást és az elkülönödést. A Founding titánból pedig minden információt az eldiaiak és a titánokról. Ha igaz a szóbeszéd akkor a beszélgetésre is emlékszik amit Ymir az ördöggel tartott. Ez kikezdhette a tudatát és az óta, hogy a szigeten először elérte az oceánt, semmien érzelem nem látszódott az arcán Erennek. Csak most látszódott egyfajta kétségbeesés az utolsó fejezetben. Az után pedig Gabi lelőtte :O

2019. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most már mindent értek :)
2019. júl. 20. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!