Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért imádják a 12-éves...

Miért imádják a 12-éves lányok annyira Justin Bieber amikor ennyire rossz személyisége van?

Figyelt kérdés
Nem ismerik, vagy csak nem számít nekik egyáltalán a személyisége?
2019. júl. 24. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
10%

Le vagy maradva a korral papi, Justin Bieber már régen nem a nagy sztár a lányok körében.

Egyébként igen. A művészeknél általában az számít hogy mit alkotnak illetve popsztárok esetében az, hogy néznek ki. Meglepő hogy a 12 évesek nem turkálnak a bulvárújságok között nem?

2019. júl. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Hires sok pénze van... nem tom en igy latom kicsit megemberelte magat.... nem követem mert nem bírtam/bírom zűrös volt... nagy kínjában nem tudta hova költeni a pénzt csak drogokra....

persze a világon nagyon sok az árva éhező gyerek... na meg a családok.... akik napról napra élnek...


Hogy most azóta miket csinál azt nem tom mert mondom nem követem!


Igazából neki nagyon nagy szerencséje volt! Nem mondható nagy énekesnek! Nem is volt az csak épp Amerikában akkor nagy divat volt hogy felkapják az ilyen tiniket... de persze ez a szulei hibájai is... hogy nem mutattak meg neki hogyan viselkedjen hogy csinálja a dolgait meg anno!


Szerencsére nekem megmutatták csak persze nekem nem volt ilyen szerencsém hogy a drogra qurvakra piara szánt pénzt inkabb oda adjam azoknak az embereknek akik éheznek!

Anyuek oda szoktak adni az ilyen megmaradt felesleges dolgokat kórházaknak de nem vagyunk gazdagok... :/


De persze mind az olyan emberek kapják a nagy szerencsét akik a legjobban elqurják azt....

2019. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
Első hozzászóló Justin Bieber manapság a legismertebb előadó szerintem rengeteg tini szereti köztük én is. Amúgy Justint a kinézete és a zenéje miatt szeressük és a személyisége is jó neki nagyon kedves csak sajnos ezt csak a rajongói tudják. Ismerd meg és aztán megvaltozik róla a véleményed
2020. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!