Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vélemények Justin Bieberről?

Vélemények Justin Bieberről?

Figyelt kérdés
Ez egy közvélemény kutatás. jöhet minden vélemény! szeretnénk, ha sokan írnátok!

2014. szept. 24. 14:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom nagyra. Nem utálom, annyit nem ér, meg nem is ismerem, hogy látatlanban utáljam, de egy igen tehetségtelen "előadónak" tartom, akinek viszont nagyon jó a promóciója.


Justin Bieber egy termék. Ezt a terméket meg el kell adni. Célközönsége 12-17 év közötti lányok. Ez a "zene" nekik való. Meg nem is tartom egy releváns előadónak.


20 éves műműjer, akit a zenei producerek abban a pillanatban dobni fognak és a karrierje abban a pillanatban véget fog érni mihelyt nem lesz népszerű. Mert jön helyette más, egy másik "tinisztár" a Zeneiparban meg önmagában nem fog tudni megmaradni, mert tehetségtelen.


De ez az én véleményem.

2014. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%

A kedvenc énekesem. Hogy miért? Mert a zenéje számomra teli-találat. Lehet, hogy nem énekel világmegváltó dolgokról, hanem csak általános szövegei vannak a dalainak, de számomra Ő az az énekes, akinek van valami a zenéjében, és ezért különleges. Maga Justin külsőleg nem jön be, főleg a swagyolo stílusa a letolt gatyáival meg a bamba képével, de ettől függetlenül bírom, mint személyt, természetesen, hiszen - mint említettem - a kedvenc énekesem. Azonban nem a külseje miatt szeretem, hanem mert nagyon bejön szinte az összes dala.


Egyesek nem tudják elfogadni, hogy valaki szereti Justin zenéjét, ezért gyakran hangoztatják, hogy a mi ("Justin fanok", most nem tudok jobb szót) zenei stílusunk ilyen meg olyan sz.r, de az övék bezzeg egyedi és tökéletes :) Sose értettem ezeket az embereket. Miért kell beírni minden Justinnal kapcsolatos kérdéshez, amit egy rajongó tesz fel, hogy "hallgass inkább rockot" "miért nem igazi zenét hallgatsz" ?? Miért nem lehet elfogadni, hogy mindenkinek más jön be? Annyira nevetséges :DD Legyetek el a saját zenétekkel, és mi is a mienkkel, és ennyi.


Visszatérve a kérdésre: Jó zenét csinál, van tehetsége, és nem vagyok elfogult. Én legalább úgy alkotok véleményt, hogy előtte utána is jártam a dolgoknak, mert egyesek képesek minden sz.rnak elmondani JB-t, közben meg ismerik tőle a Boyfriendet meg a Baby-t, és egy élő fellépést sem hallgattak meg, mondjuk mikor Justin lassabb dalt énekel, és Ő gitározik vagy zongizik hozzá.


Lehet hogy mostanában látszik rajta, a hírnév rosszat tett neki, én is elismerem, csinál hülyeségeket.

2014. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Aki jartas a fociban érgeni fogja ;) Fradi-Ujpest meccs B közep :D
2014. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Kedves második! Manapság sajnos te, meg a magadfajta tinik azt hiszik, az ti generációjukkal kezdődött a világ. Azt gondoljátok, csak az létezik, ami most van, és minden kis tucatsztár tehetséges. Nem tudom, félreértelmezted-e a "tehetséges" szót...mert nekem nagyon úgy tűnik. Nem. Nem ezt hívják tehetségnek. Ez nem az. Kész. Ez van .Nyivákolhatsz, hogy neked ez tetszik...tessen! De ez attól még nem számít tehetségnek, akár tetszik, akár nem. Értelmes emberek erre nem mondják, hogy tehetséges. Erre azt mondják, átlagos, jellegtelen, és értéktelen.
2014. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%

Jaj de tudtam, hogy jön majd valami okostojás és reagálni fog a kommentemre :D Kedves Negyedik! :)

Azért, mert Justin nem olyan jó énekes, mint John Lennon, és nem úgy gitározik, mint Slash, még tehetséges. ha például van egy ember, aki szépen fest/rajzol, akkor szerinted béna és tehetségtelen, csak mert nem annyira jó, mint Picasso? Elég szánalmas ez a gondolkodásmód. Én Justin Bieber mellett elismerem a tapasztaltabb, idősebb, "legendás" énekeseket, illetve olyan előadókat is, akik más zenei stílust képviselnek, mint amit én szeretek. Nem értem akkor, hogy te, és még sok más ember miért nem képes kicsit más zenék felé nyitni, vagy legalább nem szidni két szájjal valakit, aki nem ér fel az Ő kedvenceihez. Nem lehet mindenki Axl Rose vagy Mick Jagger, de attól még a mai előadók között is találhatunk jókat. Ez a begyepesedett gondolkodásmód, hogy "minden, ami régi, az jó, és minden ami új és mai, az sz.r", elég siralmas.


Biztos le leszek hurrogva, de mindegy is ;)

Bocsi hogy eltértem a tárgytól

2014. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Kedves előző! Teljesen igaz, amit mondasz, csakhogy Justin Bieber itt is rossz példa. Lehetne mondani mondjuk Miley Cyrust, vagy tudomisén...Demi Lovatot. Ők azok, akik nem valami nagy és jelentős sztárok, de tehetségesek. Justin Bieber egy kis gyökér, egy kis senki. Egy termék. Nem tudna megélni a hangjából, ha a producerei nem nyomnák előre. Képtelen lenne, mert ez a hang egy nagy semmi. Az oké, hogy nagyjából tisztán énekel (egy kis jóindulattal)...de tisztán énekelni én is tudok, az anyám is tud, és a legtöbb osztálytársam is tud. De attól még ne nevezném magunkat tehetségesnek, akiknek a hangjában van annyi jellegzetesség, egyediség, hogy alkalmas legyen énekesnek. Justin Bieber mindig is egy kis kukacfing volt, és az is marad. Mindig lesznek rossz ízlésű emberek, akik ez értéktelen zenéjét hallgatják, és mindig lesznek elvakult fanok, akik mind a feleségei akarnak lenni. Justin Bieber pedig mindig egy öntelt bunkó lesz, aki el van telve magával, és a hatalmas munkájával, amit valójában a pénzemberek végeznek. Na ő pont az, aki semmit nem tett le az asztalra.
2014. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is igaz, hogy aki híres előadó, mutasson valami kiemelkedőt, legyen a zenéje különleges, vagy a hangja egyedi, de sajnos a mai énekeseknél az ilyeneket nagyítóval kell keresni. És ha így gondolkodunk, Miley meg Demi sem a legjobb példa, hiszen az Ő hangjuk is teljesen átlagos... és rengeteg ilyen előadó van a mai világban. Tudnak élőben énekelni, tiszta hangot produkálni, alaphangszereken játszani, de semmi különlegesség. Szinte minden előadó ilyen manapság, inkább így mondanám. Miley is, Demi is, és Justin is. Elismerem, JB-nek átlagos hangja van, de attól még tehetséges. Én nem szoktam mondani, hogy Ő a világ legjobb énekese. Meg hogy Isten. Vagy hogy zseniális. És azt sem, hogy én vagyok Mrs Bieber :D De azért, mert tetszik a hangja (ami másnak lehet, hogy nyervákolás, nekem nem) és a dalai is (ami mások szerint tucat és gyagyi, szerintem meg igenis jó), attól én még nem vagyok ízlésficamos és nincs rossz ízlésem. Nincs olyan, hogy rossz ízlés. Ha te szereted a túrórudit, én meg nem, akkor rossz az ízlésem kaják terén, vagy mi? :D Ja és lehet, hogy a te számodra az Ő zenéje értéktelen, de számomra nem. Mert mondjuk sok szép emlék jut eszembe egy-egy daláról, vagy több száma megnyugtat, feldob, stb. Szóval nem értéktelen.


Amúgy abban is igazad van, hogy Justin beképzelt, ezt nem vitatom, hát... erre nem tudok mit mondani, Ő baja :)

2014. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Először Miley Cyrus és Demi Lovato hangja is jellegtelennek tűnt számomra, de ha az ember belegondol, ha csukott szemmel hallana egy olyan számot tőlük, amit addig sosem énekeltek, felismerné a hangjukat. Cyrusnak elég mély, Demo Lovatonak, meg rekedtes, éles hangja van. És az értékes/értéktelen nem a személyes emlékekre vonatkozik. Egy értéktelen zenének is lehet értéke bizonyos emberek számára, de az már csakis azon az emberen múlik. Attól függ mikor hallgatta, és ezáltal mihez köti, vagy milyen emléket kapcsol hozzá. De ez a hozzá kapcsolt érték csak annak az adott embernek a fejében létezik. A szám alapállásban értéktelen. Értékes zenének azt nevezik, ami mindenki, vagy esetleg az egész világ számára értékes, és nem az egyéni emlékek, hanem más dolog miatt :)
2014. szept. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"Értékes zenének azt nevezik, ami mindenki, vagy esetleg az egész világ számára értékes, és nem az egyéni emlékek, hanem más dolog miatt :)"


Se Miley se Demi nem ilyen... elég kevés olyan előadó van, akire a fentebb említett soraid igazak. Attól, mert a többi előadó nem ér fel hozzájuk, még Ők is jók. Egyébként sem volt szó arról, hogy Justin ilyen lenne, én csak annyit írtam, hogy tehetséges, és a zenéje számomra, és sokak számára értékes. (ha az "értékes" szónak egy másik jelentését nézzük)

Amúgy meg én felismerem JB hangját, ha olyan dalt hallok tőle, amit még előtte nem. :) Viszont Miley-ét már valószínűleg nem tudnám, és ez szerintem nem attól függ, kinek milyen jó a hangja, hanem hogy mennyit hallgatjuk. Persze vannak előadók, akiknek nagyon tipikus a stílusuk, hangszínük, mondjuk Michael Jackson, neki nem szoktam a dalait hallgatni, de ha hallok egy olyat, amit nem ismertem tőle, rögtön tudom, hogy Ő énekli. Justinnak egyáltalán nem ennyire egyedi a hangja, viszont az Övét meg jól ismerem, hiszen sokat hallgatom. Miley (vagy Demi, tök mindegy) dettó, ugyanilyen átlagos, viszont az Ő hangját már nem ismerném fel, mert pár régebbi dalát leszámítva egy zenéjét se hallgatom.

2014. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Mondtam egy szóval is, hogy ők ilyenek? Őket arra mondtam példaként, hogy nem valami nagy előadók, de valamennyire tehetségesek. Olvasd el az előző válaszokat figyelmesen!

Összegzem:

Az egyik válaszoló írja, hogy "Justin Bieber nem egy nagy, legendás előadó, de tehetséges"

Erre én: "Justin Bieber ide rossz példa. Ide illik inkább Milei Cyrus és Demi Lovato"

Emlékszel erre e részre? Ha nem, olvasd el, és értelmezd!


Egy árva szóval sem mondtam, hogy értékes lenne a zenéjük.


Ne érts félre, nem tartom őket nagyra, sőt kifejezetten irritálóak a számomra, és nem szeretem a zenéjüket :)

2014. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!