Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit gondoltok Kenderesi...

Ti mit gondoltok Kenderesi Tamás úszó vasárnap történt botrányáról?

Figyelt kérdés

Az egészben a legérdekesebb számomra az, hogy a barátnője simán kiáll mellette az ügyben. Gondolom azért, mert egy pénzzel téli alfát nem akar elveszteni.


Ti is így látjátok?


36F


2019. júl. 30. 08:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%

Túlságosan felfújták.

Csaj adott volna egy pofont és kész.


(a barátnőjéről nem olvastam, hogy áll hozzá.)

2019. júl. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Hát igen, a pénz nagyúr :D
2019. júl. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
78%

Én elhiszem,hogy megtörtént, és több volt mint véletlen fenékhezérés.


Ha nem Róla van szó simán lerendeződik minden nagyobb botrány nélkül.

Valahol sajnálom, valahol meg azt mondom,hogy tanuljon az esetből.


Részemről egyértelmű,hogy a barátnő kiáll Mellette. ti mit tennétek?Nem volt ott, a barátja elmondásából ismeri a történetet, akinek vélhetőleg hisz,ahogy mindenki tenné.

Csak nem kezdi el támadni ilyen helyzetben?

Gondolom,ha hazajön alaposabban átbeszélik és tisztázzák, ami csak Rájuk tartozik.

2019. júl. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem is fel van fújva. Persze lehetett volna annyi esze hogy Koreában (ha jól emlékszem ott volt) nem érünk nőkhöz de nem tett semmi rosszat. Ha minden férfi aki hozzá ér egy ilyen helyen dolgozó nőhöz bekerülne a híradóba csak ezzel lenne tele a tv.

A párja helyében én is kiállnék mellette mert nem igazságos hogy meghurcolják. Ugyanakkor nekem nem férne bele egy kapcsolatba hogy ő sztriptíz klubokba járkál így mikor haza jön várná egy érdekes beszélgetés.

Szerintem ennek pont semmi köze a pénzhez vagy ahhoz hogy "alfa"-e. Nem is értem miért ez volt az első gondolata bárkinek. Attól hogy valaki olimpikon még nem feltétlenül lesz "alfa".

2019. júl. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

nem ott dolgozott a lány, hanem eg ymásik vendég volt, és nem sztriptíz bár, a night club kifejezést mindenféle éjszakai szórakozóhelyre használják angolul (pl instant itthon)


szerintem tuti nem egy véletlen hozzáérés volt, azon nem háborodik így fel senki.


és azért sokat elmond a magyar férfiakról, hogy szerintük ez "jaj semmi nagy dolog." nyilván nem nemi erőszak, de igenis itt kezdődik, hogy hogyan áll a női nemhez a férfi, hogy tárgynak tekinti-e őket. én még csak nem is vagyok olyan jó nő, de több ilyen esetem volt már (táncoltam, random idegen srác odaugrott és a mellem közé fúrta az arcát - nem nem volt nagyon kirakva; zebránál nagykabátban álldogáltam, random idegen kancigány megfogta a fenekem; általánosban alámnyúlkáló osztálytársak; füttyögő munkások, füttyögő apámkorú ember mikor a buszon véletlenül felcsúszott az amúgy térdig érő szoknyám és kivillant a combfixem csipkerésze....) és a magyar macsókultúra szerint ez tök rendben van, meg nem tiszteletlenség...

2019. júl. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
51%
Nekem egy idősebb nő markolt rá a zacsira szórakozóhelyen, majd jól meg fogom #metoo-zni.
2019. júl. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%

Fel van fújva a történet. Ha nem lett volna a #metoo-mozgalom most így benne a köztudatban, akkor a lőtéri kutyát nem érdekelné, hogy valaki egy night clubban megpaskolta egy nő seggét.

Nőként én is a barátom mellé állnék (és az én párom nem pénzzel teli, ugyanannyit keresünk), mert nem normális dolog emiatt meghurcolni valakit. Az más kérdés, hogy nem esne jól, hogy tőlem távol más bigék seggével foglalkozik, de ez meg a mi párkapcsolatunkra tartozik, semmi köze a médiának ehhez.

30/N

2019. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14%

A szokásos feminista kampány legújabb "nagy dobása". Mekkora bűn már véletlenül hozzáérni más seggéhez... Szánalmas már amit a nők művelnek manapság, már rájuk nézni sem szabad, aztán meg közben nyavalyognak hogy "jaj nem vagyok elég jó a férfiaknak".

Eleve, feljelentés azért mert hozzáért? Még ha megpróbálta volna megerőszakolni akkor megértem, de ezért? Beteg egy világot élünk annyi szent. Lassan minden nőt istenként kell majd imádni, és aki rájuk néz azt élve fel kell négyelni... Ez már kicsit túlmutat az "egyenjogúságon"...

2019. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

1. közpénzen, adóforintokon utazott ki! Mit keres egy bárban részegen? Mikor közpénzen képviseli Magyarországot?


2. Egy vendég fenekét fogta meg, nem táncosnőét. Videó is van róla, a nő jelentette fel! Innentől nem kérdés, hogy szexuális zaklatásról beszélünk, gondolj bele, ha a te barátnőd-anyád fenekét fogdosná valaki..


3. Mivel minden úszó fideszes itthon, próbálják majd elkenni az ügyet, de hát ugye nagyon kipattant, lesz valami ejnye-bejnye, de ennyi.


4. A barátnője megjátszásból - az ügyvédek tanácsára - áll ki mellette, ilyenkor az ügyvédek azt javasolják, hogy a család és a barátnő mellé álljon, mivel az csak rontana a helyzetén, ha elhagyná. Amúgy el fogja (bár a pénz az nagy úr, fideszközeli Kenderesi, szóval van lóvé), mert ki az a hülye liba, aki ezek után vele maradna? Mások seggét fogdossa egy bárban - ki tudja mit csinál még...

2019. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Jól tette, hogy feljelentette a csaj. Fsz ki van már ezekkel a taperolós köcsögökkel. Az a bocsánatkérés is röhejes volt. Meg kéne tanulni, hogy egyik kultúrában sem nyúluk a csajok szoknyája alá, hiába az "nemnagydolog".
2019. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!