Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az emberek miért vannak...

Az emberek miért vannak annyira fennakadva azon, hogy Ariana Grande szereti a fánkot?

Figyelt kérdés

2019. aug. 10. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
XDDD
2019. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Valszeg azért mert pl vannak, akik pufik, és nagyon szigorú étrendjük van, és pl vannak olyan emberek is, akik olyan alkatok, hogy ehetnek többet is, de akkor sem híznak, és lehet,hogy irigyek rá pl. De egyébként Ari pl nem tom, hogy mennyire ez az alkat, lehet ha ő sokat akarna enni, amellé sokat kéne sportolnia is, tehát a befektetett munkába meg nem feltétlenül gondolnak bele. De egyébként meg lehet, hogy téves információt kaptál Kérdező, félreinformáltak. De egyébként meg az irigységen túl meg, ha nem ez, akkor valójában érthetetlen, ha valaki tényleg kiakad.
2019. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
*Vagy lehet, hogy egészségtelennek tartják, és ezért féltik őt? :D Vagy nemtom :D
2019. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Volt egy ilyen botránya anno. Fánkokat nyalogatott egy boltban.


https://www.youtube.com/watch?v=0kDAzYjbugo&app=desktop

2019. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igy mán értem.
2019. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2.3.5. vagyok, erre nem számítottam. :O
2019. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Összenyalogatta a fánkokat a boltban mert az hű, de vicces, aztán jött egy idióta magyarázattal, hogy, "dehát csak idegesít, hogy mi amerikaiak milyen egészségtelenül eszünk, meg olyan sok az elhízott gyerek" stb. Szánalom a csaj!
2019. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!