Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Ariana...

Mi a véleményetek Ariana Grande-ról?

Figyelt kérdés
2019. júl. 30. 02:22
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Az tény, hogy nagyon szép és éles hangja van, de ezen kívül nem igazán értem, hogy miért lett ennyire felkapva manapság. Nem is egy nagy szépség, hogy őszinte legyek, bár azért csúnyának sem mondanám, inkább olyan átlagos. Én ezerszer jobban szeretem, ha valaki különleges stílust képvisel, ő meg tipikusan az a tömeg ember, aki nem kelti fel különösebben az érdeklődésemet.
2019. júl. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól kitalált "figura" (jó a pr-osa) annak a rétegnek, aki vevő erre a stílusra.

A zeneiparnak ez a része igazi ipar, mindenféle stílusban kitalálnak különböző brand-eket. Ezeknek az élére kell egy frontember, aki képviseli ezt az arculatot, és eladja a terméket.

A zeneszerzők, szövegírók, arculattervezők, managerek , stb termékét.

Ehhez kell egy olyan ember, aki illik az imidzsbe, (itt vannak problémák pl a tinisztároknál, mikor felnőnek, mert új arculatot kell építeni rájuk)

elkötelezett, és van legalább egy közepes hangja.


Egy ilyen frontember Ariana, egy sokból, stíluson belül és azon kívül is sok ilyen projekt van, mint az ő "felépítése". Ez egy nagy gépezet, aminek ő egy apró, de kirakatban lévő része.

2019. júl. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Szavakkal ne nem tudom írni mennyire szeretem. Lassan 5 éve kovetem a munkásságát, és mindig megnyugtat a hangja, és erőt add. Számomra örök kedvencem marad, szerencsére koncertre is eljutok hamarosan hogy hallhassam a gyönyörű hangját 💖
2019. aug. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég semleges. Amikor kicsi voltam, imádtam a Victoriousban, de a sorozat véget ért, én felnőtten, ő meg popsztár lett, a rajongásom meg elmúlt. A zenejét nem ismerem nagyon behatóan, csak a legnépszerűbb szamai vannak meg. Azokat szívesen hallgatom, ha épp az jön a listámon, de azért nagy kedvencnek egyiket sem mondanám. A személyiségét meg még ennyire sem ismerem. Az a pár interjú, amit láttam/olvastam vele alapvetően pozitív képet mutat róla, de ez szerintem semmit sem jelent. Bárki el tudja játszani, hogy kedves tíz perc erejéig. Szóval nem tudom, olyan... semleges.
2019. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos 🤣🤣🤣

Tényleg elveszett az emberekből a szépérzék....

2019. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!