Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Emlékeztek még Christina...

Emlékeztek még Christina Grimmie re?

Figyelt kérdés

Én mostanában fedeztem fel,kb. azonnal szerelmes lettem a hangjába,tehetségébe. A magas "visítása" a Voice-os szereplések közben,pl. a Wrecking Ball nál,mikor a magasra még rátol egy fokozatot,és felviszi a hangját,egyszerűen fenomenális. Hatalmas tehetség. Olyan kár hogy az az elmebeteg **** végzett vele. Hatalmas karrier állt előtte pedíg.

Na befejeztem az ömlengést,igazából kíváncsi vagyok,van e még aki hallgatja ezt a tehetséges lányt,vagy elfelejtették itt M.O.-n teljesen. R.I.P Christina.



2019. aug. 11. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen mikor még cover videókat csinált akkor szerettem. Még az "aranyos lány szintivel és sonic poszterrel a háttérben" időszakában. Aztán mikor Selena Gomez rátalált és felkarolta utána kezdtem kevésbé kedvelni és igazából a Voice-os szereplése volt az aminél végleg "lemondtam róla", mert valahogy azt éreztem, hogy csak azért jelentkezett a Voice műsorába mert se a youtube se Selena nem hozta meg neki azt a sikert amire ő vágyott és neki nem volt elég az amit kapott. Ettől függetlenül tehetségesnek tartom/tartottam és sajnálom ami vele történt. A saját számait nem igazán hallgattam már.
2019. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Megértem az állaspontodat,de én a Voice-os szereplésének azért örültem,mert jobban kieresztette a hangját a produkcióknál,és az a "rátolós visítás" (nem tudom jobban megfogalmazni sajnos) az egyszerűen eszméletlen

*_*

2019. aug. 11. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Szép lány volt, de a zenei munkásság eléggé hidegen hagyott. Nyilván borzasztó ami vele történt és sajnálom szegényt.
2019. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Imádom!!! Mai napig.
2019. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is😀
2019. szept. 6. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor hallottam róla először és utoljára, amikor megölték. Nem hinném, hogy túl ismert lett volna mifelénk. Bár szegénynek lehetősége sem volt komolyabban befutni, elég rövid és tragikus élet jutott neki.


Mindenesetre, bár a zenéjét, hangját nem ismerem, az ő esete is rávilágított arra, hogy mennyire beteg világban élünk, és talán nem ártana koncerteken/meet n greeteken komolyabban venni a biztonsági intézkedéseket, ha már egyszer boldog-boldogtalan fegyvert tarthat.

2019. okt. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek,lehet egy egyszerű óvintézkedés,és még most is élne :(
2019. okt. 16. 04:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a Sam Tsuival készített coverét szerettem, az már elég régóta a legnézetebb videó volt Kurt Hugo Schneider csatornáján, már a halála előtt is...

Azt a csatornát 2012, 2013 között fedeztem fel, amikor Kurték gyakran működtek közre Alex Goottal, Chrissy Costanzával, Max Schneiderrel. Illetve Victoria Justiceal...

Onnantól, vagy 3-4 évig mindennap megnéztem pár videójukat. A Christinával készűltet is, emlékszem hogy akkor is az volt a legnézettebb.

Még valamennyire ma is követem a csatornát, de már nem olyan szinten... Néhány havonta azt a videót is megnézem. Egész érdekes érzés, az egy különleges videó.

De amúgy a lány egyéb dalai és feldolgozásai nekem nem jöttek/jönnek be, ennek ellére persze sajnálom, hogy lelőtték.

Emlészem, hogy az elsőórában amikor kikerültek a cikkek, hogy megölték, pont rákerestem és alig hittem el...

2020. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!