Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Christina Grimmie...

Szerintetek Christina Grimmie vagy Radics Gigi a jobb énekes?

Figyelt kérdés

2018. aug. 20. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Mindkettőjük átlagos tehegseggel rendelkezik.
2018. aug. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Átlagos? Szerintem azért kicsit alábecsülöd őket, akik 16 évesen jobban eléneklik a My heart will go on-t, az szerintem nem átlagos tehetség :) Én mindezek után azt mondanám, hogy Christina jobb, a hangszíne is jobb, illetve a stílus.
2018. aug. 21. 13:47
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Mármint kinél énekli jobban? Nem mindegy. :'D

Azt nem állítom, hogy ne tudnának tisztán/szépen énekelni, csak azt, hogy semmi különleges vagy egyedi nincs a hangjukba. Tisztán/szépen, meg nagyon sok ember tud enekelni, csak mint kiestek az xfaktorból.

2018. aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem :D Hanem, hogy szerintem mindketten egy óriási tehetség, de nekem valamiért Christina hangja sokkal jobban megfog :)

Köszönöm a válaszokat :)

2018. aug. 22. 14:14
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem azért kell, hogy jellegzetesség, egyediség, különlegesség legyen valaki hangjában, ha már nem egy jó zeneszerző, hogy óriási tehetségnek nevezzem. :D
2018. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ :) Többiek is írjanak véleményt!
2018. aug. 23. 15:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gigit ismerem csak, a másikról nem tudom, hogy ki. Szerintem jó hangja van de én se tartom annyira nagy csodagyereknek. Viszont a dalai... hát akinek ilyen hangja van, miért énekelget ilyen kis tingli tangli dalocskákat?
2018. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Grimmie-t nem ismerem (vagy csak nem tudok rola, hogy ismerem), de ha Radiccsal hasonlitod ossze, akkor valoszinuleg eppen olyan Zs-kategorias (enekesnek nem tulzottan nevezheto) celeb o is. Lepj tul a radiocsatornak szemeten, es hallgass igazi zenet. Csak probald meg. Nyugi, nem halhatsz bele, legfeljebb akkor, amikor radobbensz, mikrol maradtal le Radics miatt, es falnak mesz a szegyentol.
2019. júl. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hath Christina minden csak nem átlagos.

Giginél jobb sokkal,bár ő sem rossz.

Nem tudom néztél-e Voice-os videókat róla,de az az üvöltés amit pl. a Wrecking ball nál csinál,nyomja és még rátol egy még magasabbat. Na attól én meg vagyok halva *_*

És sok énekesnőtől hallottam ilyet,egyik se tetszett ennyire.

Pedíg nem gondoltam volna hogy ilyeneket fogok hallgatni,elektronikus zenét hallgató hímnemű egyed vagyok.

[link] 3.00. nál

Na aki szerint ez "átlagos" azt nem tudom megérteni.

Átlagos pl. Miley Cyrus aki az eredeti dalt énekli. Vagy Katy Perry,Lady Gaga például,hiába híresebbek.

21/F

2019. aug. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!