Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akik voltak a Violetta live-on...

Akik voltak a Violetta live-on, ha még emlékeztek rá melyik szektorban ültetek? És mennyire voltatok megelégedve a helyetekkel? Jól láttatok onnan?

Figyelt kérdés
Én sajnos nem mehettem el ezért vagyok rá kíváncsi! Ha majd esetleg lesz még ehhez hasonló koncert és elmennék rá szeretném tudni úgy kb melyek a jobb helyek,hova érdemes jegyet venni! Hasznos válaszokat előre köszönöm!:)

2016. ápr. 20. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a 102-es szektorban ültem és fantasztikusan láttam onnan.
2016. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2016. ápr. 23. 08:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Teljesen középen ültem a második sorban, azt hiszem kettes szektor. Meglepődtem, mert amikor az interaktív ülésrenden lefoglaltam, az 5. vagy 4. sorban volt kijelölve, de nagyon örültem, hogy így volt, mert többen is észrevettek a színpadról, és láttam, mikor rám mosolyogtak. Jorge, Mechi, Cande és Facu is.

Nagyon kár, hogy nem jöhettél el. Remélem, hogy Martina jön majd Magyarországra, hogyha majd turnéra indul. És akkor legalább őt láthatod. Fantasztikus élmény volt.

2016. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nagyon sajnálom még mindig:/ azt mondják hogy lesz egy saját turnéja és talán jön mégegyszer Budapestre!:)
2016. máj. 8. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Elhiszem. Tényleg nagyon sajnálom. Ha lenne annyi pénzem minden rajongónak vennék jegyet, mert ez olyan jó... Én bízom benne, hogy fog még jönni. Nagyon szeretem az új dalait. A Losing The Love, a Lo Que El Alma Escribe és a Got Me Started a kedvencem.

Hány éves vagy egyébként?

2016. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nemrég lettem 15:) igen nekemis nagyon tetszenek a Tini új dalai! Nekemis ezek a kedvenceim talán a great escapét ésa si tu te vast még hozzátenném!:)

És te hány éves vagy?

2016. máj. 8. 21:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, én is szeretem őket.

17 éves vagyok. :)

Ki a kedvenc szereplőd a Violettából?

2016. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Violetta,León, és még esetleg Francesca a vicces szerepeiért! Na meg Maxi:)

De amúgy Violetta!

2016. máj. 9. 06:32
 9/9 anonim válasza:

Bocsi, hogy későn válaszolok, de mi a 007-es szektorban ültünk és fantasztikusan láttunk :) (amúgy a barátnőmmel voltunk)


Akit érdekel 14 éves vagyok és lány :P

2016. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!