Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti hany hires emberrel talalok...

Ti hany hires emberrel talalokztatok eddig es kik azok?

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ryan Gosling
2019. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Padödö csajokkal futottam össze egy kávézóban még tiniként. Szuper aranyosak voltak.


Blind Gergőt rendszeresen látom az IKEAban. Végtelenül közvetlen ember.


Vibeke Stene jött velem szembe 2000 környékén a BP-i utcákon. Nagyon meglepett. Akkor még nem volt telefonon fotógép elterjedve, ezért autógrammot kértem tőle :) szörnyen be volt rekedve szegény.


René Rutten-t meghívtam egy sörre a szigeten. Aznap már volt fellépésük, úgyhogy a nap hátra lévő részében civilként élvezte a fesztivált.


Nagy Zsoltot össze kevertem régi osztálytársammal. "Hót" ciki volt. De jó fej volt, kezelte a helyzetet.


Enyedi Ildikót egy mozi kávézójában kérdeztem meg a Simon Mágusról. 20 percet dumáltunk, mire észre vettem, hogy lehet illetlenség. De annyira intelligensen válaszolt minden butus kérdésemre, hogy csak ittam a szavaimat. Spirituális élmény volt. Még egy könyvet is ajánlott, de amilyen szerencsétlen voltam, elhagytam a füzetet, amibe feljegyztem a címét. :( Félig zavarban voltam, félig a föld felett lebegtem 3 centivel.

2019. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag sok színésszel találkoztam már, Ficza Istvánnal, Mácsai Pállal, Csonka Andrással, Szente Vajkkal, Pindroch Csabával, Peller Károllyal, Dóra Bélával és Fehér Tiborral biztosan, de lehet, van még más is, akire így helyből nem emlékszem. Egy részükkel színházi előadások után sikerült összefutni, másokkal iskolai szervezésű programokon találkoztam (elég művészet orientált gimibe jártam). Mindig nagyon pozitív élmény volt, mindig kedvesek és tök normálisak voltak, bár az is igaz, hogy nagy részük nem feltétlenül a celeb kategóriába esik. Ja, és amúgy múltkor az Irigy Hónaljmirigy Molnár Imréjét sikerült megtalálnom a Budapest Parkban hajnali négy órakor. Ő meg kifejezetten jófej volt, még a haverját is letorkolta, mikor arra panaszkodott, hogy de most vele beszélget, ne fotózkodjon velünk, mondván a rajongók az elsők. :)
2019. aug. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

5 youtuberek


ZsDav

Own

Uborcraft

Doggyandi

Ice Blue bird

2019. nov. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!