Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti nem unjátok, hogy már a...

Ti nem unjátok, hogy már a sokadik napja ez az elel dzsunior téma folyik a csapból is?

Figyelt kérdés
Nagyon sajnálatos az eset, de nem értem mért kell ennyi napon keresztül ezen csámcsogni, mintha valami szenzáció lenne. A történelemben szerintem nem ez az első eset hogy egy gyereket ilyen baleset ér. Mások más okból halnak meg váratlanul. Gyerekek is. Mégsem harsog napokig a média minden egyes esetről.
2019. szept. 6. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Minden csoda 3 napig tart, ez is el fog szépen sikkadni, mint minden. Addig ütik a vasat amíg lehet, de a sztori lassan lezárul, nem lesz miről írni.

Nem unom, mivel nem követem az ilyen jellegű híreket, az ignorálás az élet sok területén hatásos, itt is.

2019. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert a bulvárnak szenzáció, hogy egy ismert ember kisfia halt meg. Az embereknek is az, sajnos, van min csámcsogni, lehet okoskodni, lehet ítélkezni stb. Nemtudom, de nekem ez is, mint minden más ilyen, szörnyen antipatikus. Arról nem is beszélve, hogy a szenzáció mivoltát a szülők sem korlátozzák, elvégre teljesen nyilvános volt szegény kisfiú temetése, élő közvetítéssel a blikk részéről....én nem azt mondom, hogy unom, mert nem olvasom el a cikkeket stb, sokkal inkább visszataszítónak tartom ezt a hozzáállást. A gyász intim dolog, magánügy (nekem legalábbis), nem tudom megérteni, hogy másoknak miért jó idegen emberek gyászába ilyen szinten belemászni.
2019. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Mert a bulvárnak szenzáció, hogy egy ismert ember kisfia halt meg."


Ki az az "ismert ember" akinek meghalt a kisfia? Lemaradtam valamiről?


Egyébként bárki gyermekével történt, ami történt, nagyon sajnálom!

2019. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
7%

Ezt sajnálni lehet , unni nem

Egy haláleset borzasztó . Akit ez irritál , nincs rendben a szénája

Itt nem szilikon mellekröl van szó . Ha még ez is gyulöletet es irigységet ébreszt, szomorú

2019. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De
2019. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az életbe nem tudtam volna meg ha egy ismerősöm nem említi meg.
2019. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagyna, de az már idegesít, hogy minden második mondat erről szól. Épp olyan ember volt mint bárkinek a szomszédja, szóval nem kéne ezt hírként kezelni, meg összefogni és gyásznapot tartani, stb. Ez a család dolga.
2019. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Borzalmas tragedia az biztos de a gyerek akkor is egy neveletlen hisztis akaratos kis akarnok volt. Sajnos nagyon rossz velemennyel voltak regebben rola
2019. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De, nagyon unom. És undorítónak tartom. Szomorú az eset, igazi tragédia. De bárkivel történik ilyen, mindenképpen az, nem kell hozzá L.L Junoirnak lenni.

Mostanság eléggé el volt tűnve a junior. Kicsit kezd olyan lenni az egész, mintha ezt használná ki arra, hogy figyeljenek rá.

A nyilvános temetést sem értem. Mégis kinek miköze hozzá, hogy mi zajlik a temetésen. Annyira azért nem nagy "sztár", nála nagyobb emberek is döntöttek már úgy, hogy nem vonják be a gyászba a médiát.

Szörnyű. Ilyen embert sajnálni sem tudok.

2019. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!