Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zsozeatyának miben rejlik a...

Zsozeatyának miben rejlik a töretlen sikere? Szerintem minimum a legjobb streamer ma Mo. -n. Ott van például Dancsó, szerintem tökre nincs stílusa mégis nézik az emberek. De miééééééért?

Figyelt kérdés
2019. szept. 9. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Meg is válaszoltad magadnak a kérdést. SZERINTED! Attól, hogy te ilyen véleményen vagy kettőjükről, még nem jelenti, hogy mindenki más is. Én például pont ezt a nagy Zsozé mániát nem értem. A gyenge trágár poénjain kívül egy tök átlagos "streamer". Ha nem káromkodna ennyit ami a sok tizenéves szerint menő, akkor negyed ennyien se foglalkoznának vele.
2019. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mind1. Ez is válasz. Én egyébként 27 vagyok, lehet velem van a baj, de szerintem vicces. Ahány ember annyi fajta...
2019. szept. 9. 19:57
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Komoly bajok vannak veled kérdező ha tényleg 27 éves vagy és ilyen szemetet nézel. 10 éves kor felett youtuberekre, vloggerekre meg streamerekre gerjedni nagyon gáz dolog, 20 fölött meg már orvosi eset kategória. Ők maguk sincsenek magasabb szellemi szinten mint egy 10 éves.
2019. szept. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs baj. Nem gerjedek rá, de én a humor összes fajtáját szeretem. Az alpárit is. Mindezektől függetlenül értelmes, és szellemileg nem egy 10 éves szintjén érzem magam. Pl. Ugyanúgy megnézem a Herbert fivéreket is, akik nagyon jó dolgokat csinálnak. Csak szerintem jó humora van Zsizinek ennyi. Valaki vevő rá, valaki nem. Mindenesetre szerintem jó stílusa van.
2019. szept. 10. 00:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk a te szellemi szinted mellett se menjünk el szó nélkül. Kritikán aluli a hozzászólásod. Kb., mint az általad említett 10 éveseké.😘🦶🏾
2019. szept. 10. 00:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ügyesen ripacskodik, szeretik a gyerekek.
2019. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
12-13körül voltam amikor belenéztem a videóba zsozenak csak mert mindenki egyfolytában róla beszélt a suliban. Akkor sem értettem, hogy hogyan nézhetnek ilyen ízlestelen tartalmat az emberek és hogy hogy lehet ennyire felkapott. Ugyanez a véleményem most 17 évesen.
2019. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó vagyok, ja és annyit még hozzátennék hogy nézek Radics Petit, mert én is szeretem az alpári humort is, de zsoze nekem nagyon erőltetett és gyerekes. Vagyis nem tudom mostanában milyen videókat csinál, lehet már megkomolyodott azóta, de nem is érdekel.
2019. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Szubjektív és változékony ez az egész, mindig másnak a személyisége húzza be az embereket.


Zsozénak a saját videóit például nem nézem, mert nekem túl alpári az, ahogyan előadja magát kötetlen keretek között, viszont amikor más videósokkal hívják meg közös projektekbe, ahol kicsit visszább fogja magát, ott általában jót szoktam szórakozni a megjegyzésein.

2019. dec. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz 10 éves kor felett videósokat nézni?

Ennyi erővel az is gáz amikor valaki gyik-ozik..


Én egyébként rajta kívül nagyrészt olyan videósokat (magyar) nézek, akik törődnek a nézőikkel (most ebből ne szítsunk külön vitát, hogy csak a pénzért csinálják, meg megjátsszák stb), de ugye itt van pl Zsoze, aki számomra nagyon vicces. Nem azért mert menő káromkodni, sőt én nem is szoktam, csak ritkán. Nem is azért mert 9 éves vagyok (egyébként 24), egyszerűen megfogott az ahogyan nevet, meg poénkodik. Jó leülni egy fárasztó nap után, és csak nevetni. Ettől függetlenül nem vagyok sem gáz, sem gyerekes, ugyanúgy dolgozok, olvasok, van hobbim, és csak az alapján megítélni valakit, hogy kit néz, na az a gáz.


Persze oké, nem mindenki szereti őt, én pl Pewdiepie az akit nagyon nem bírok, de nem fogok valakit azért sértegetni, meg lenézni, mert őt nézi.

2019. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!