Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hölgyek! Nagy probléma, ha...

Hölgyek! Nagy probléma, ha szerintem Bödőcs Tibor egyáltalán nem vicces, ha nekem Kőhalmi Zoltánnál kezdődik a humor?

Figyelt kérdés
Ti Bödőcsre mennétek, én legfeljebb Kőhalmira. De amúgy alapvetően nem szeretem a stand up-ot. Nekem a politika humorba vonása nem humor. Viszont az önirónia, önkrtitika, szarkazmus nagyon jó.

2019. szept. 19. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon szeretem Kőhalmit (Hadházy után a kedvencem), de a politikát abszolút humorba lehet vonni.


22/L

2019. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerinted lehet. Hadhazi még gusztustalanabb. Káromkodik, politizal.
2019. szept. 19. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Ízlések is pofonok.

Ahhoz kell némi intelligencia, hogy a Bödöcs féle humort megértsd, a kőhalmi egyszerűbben fogalmaz.

2019. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Bödőcs addig volt jó, míg maradt az alkoholizmus- vidék vonalon.

Kőhalmi meg túl intelligens oda.

2019. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

És? Ezek egyike se kizáró ok egy jó előadáshoz. Nem kell ilyen szűklátókörűnek és komolynak lenned.


Még Chaplin is politizált.


22/L

2019. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
48%
Nem probléma, amennyiben neked sem hogy nálam Felméri a No.1.
2019. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az, hogy akármelyik politikai rendszert, pártot szidjuk, nem humor. Másokon élezni a nyelvünket szintén nem humor.
2019. szept. 19. 15:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Hofi?
2019. szept. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hofi számomra egyáltalán nem vicces. Az akkori rendszer által hagyott ember, akit direkt hagytak érvényesülni, hogy szidja a rendszert, mert ezzel is végső soron maguknak kovácsoltak előnyt, aki Hofit szerette, közvetetten a rendszernek is behódolt.
2019. szept. 19. 16:20
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a humora, más humor tetszik. Nekem Hofi vicces, napjainkra is ráhúzható, pedig nem vagyok öreg, de valahogy rajta nem éreztem erőltetettnek, mint napjaink stand uposain, hogy valamit ki kell találni.


Egyébként én legjobban az olyan humort szeretem, ami nem CSINÁLT humor, hanem spontán vicces, az élet adja.

2019. szept. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!