Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok probléma az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok probléma az, ha a párotok több év után nem jegyezne el, de ettől függetlenül minden rendben lenne köztetek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 12. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Minek jegyezne el? Mi értelme?
2019. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Nekem probléma lenne, mert nekem fontos a házasság. De ezt tudja a pasim ismerkedés óta, és ha neki nem pálya az elköteleződés, időben búcsút intünk egymásnak.


Ha az egyiknek fontos, a másik meg nem lép, akkor nem tud minden rendben lenni köztünk, max. megjátsza magát az, akinek fontos lenne.

2019. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen.Több év után nekem probléma lenne.
2019. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Jegyezd el te. Elvégre egyenjogúság van...
2019. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont nem fontos a házasság, szóval nem érdekelne. Viszont egy olyan nőnek, aki számára fontos ez elég nagy probléma lesz. Pont ezért kéne már valahol az elején tisztázni, hogy ki hogyan képzeli el a jövőt..
2019. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem érdekelne, nekem teljesen más dolgok mutatják az elköteleződést egy kapcsolatban. Hiába kéri meg a kezed valaki ha a kapcsolat már egy langyos szar amit a megszokás tart össze, hiába kéri meg a kezed ha kifelé tekintget.

Soha nem értettem azokat akik nem is akarják észrevenni, hogy a párjuk teljes mértékben elköteleződött mellettük, mert csak a házzaság maszlagot hajtják. Ezzel pedig szétberhelnek egy tökéletesen jó kapcsolatot. Ez a tipikus annyira azt nézed, hogy miért nem vesz neked a párod virágot, hogy észre sem veszed a többi ezer meg egy gesztust amivel kifejezi a szeretetét.

Én nem sok értelmét látom eleve a házasságnak a mai világban már ahol mindkét fél keresőképes. Közös kasszán kívül nem sok mindent tud adni, annak meg szerintem nincs már létjogosultsága. Annak sincsen értelme amit mi csináltunk, házassági szerződéssel gyakorlatilag mindent kivettünk a házasságból amit jogilag adott volna. Persze, jót buliztunk meg minden de őszintén teljesen felesleges volt. Pontosan tudom, hogy mennyire szeret és velem akar lenni, sokáig abszolút nem volt tervben a házasság, nem is éreztük szükségét (mondjuk most sem, buliból házasodtunk). Ha valaki el akar hagyni az el fog akkor is ha házasok vagytok. Ha meg nem akar akkor szintén oly mindegy, hogy van-e papír. De ha már el akar hagyni akkor ne kelljen 1 évig bíróságra járkálni, menjen mindenki a dolgára és ne is lássuk egymást.

2019. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Nekem az lenne.


Le lehet pontozni, de szerintem a mai modern világban divat lett az, hogy lazábban vesszük a párkapcsolati dolgokat. Valamiért irányzat lett házasság ellenesnek lenni.


Ha két ember valóban együtt van, (ezt úgy értem, együtt élnek, együtt veszik az akadályokat, nemcsupán szeretők, hanem barátok is, szövetségesek ha úgy tetszik) akkor illik ezt eljegyzéssel jelezni, egy komolyabb kötelekkel, hogy "igen, őt választottam".

Egy -szerintem- egyszerű barát-barátnő, pasim-csajom felállást nem lehet komolyan venni, csupán egy tesztfázis, amiben kiderül, hogy a két fél összeillik-e. Ellenben ha 2-3 év után nem történik semmiféle tovább lépés, teszem azt eljegyzés, akkor feleslegesnek tűnik az egész, hiszen a nőnek a tiszteletet, azt, hogy ő nem "csak" egy barátnő, nem adják meg, illetve a férfi is inkább fiú marad.


Bonyolult elmagyarázni, remélem érthető.


Szóbeli a fentebb levezetett dolgok miatt, engem sértene, és igenis szakítanék, mivel nem lennék kellőképp megbecsülve.

2019. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mivel nem is akarok megházasodni.
2019. szept. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ hogy az illetőnek fontos e a házasság kérdése. Ha nem akkor nyilván nem probléma.


Én ilyen kis konzervatív vagyok tehát nekem fontos és szerintem jó dolog. Így én szeretném ha elvenne és bizony bántana ha nem igen akarna ezt meglépni. De ugyanakkor meg nem jövök össze olyannal akinek ez nem fontos. Ez úgy nagyjából az ismerkedés elején látszik már hogy kinek mik a prioritások ki mit gondol a házasságról stb. :)

2019. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!