Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idosebb ferfi fiatalabb lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idosebb ferfi fiatalabb lany - barati koros problema?

Figyelt kérdés

Haho. En 26 vagyok, a baratom 39. Igazabol nem komolynak indult, de egymasba szerettunk ( nem volt csaladja vagy ilyesmi, fuggetlenek voltunk mindketten.) Nagyon jo vele, jarunk kirandulni, etterembe... de a barataimmal meg nem talalkozott. Es nem is igazan akar. Eleg zarkozott ember, megertem, de meg a legjobb baratnommel harmasban sem ultunk le.... fiatalabbak vagyunk de a barataim is normalisak akik kepesek eretten viselkedni, beszelgetni, szoval nem az lenne, hogy ott van egy csomo nevetgelo pletykalo tini koreben. Gyogypedagogus, operator, orvosira jaro emberek vagyunk....


Nyilvan megertem h pl fesztivalra nem jon velem, kinott belole. De valahol neha szomoru, hogy mintha az eletem egyes reszeibol o teljesen kimaradna:(


Neki nem igazan vannak baratai, elmaradtak a sok koltozes miatt.


Ezen kivul amugy minden rendben, sose mondta higy ne menjek bulizni stb., es tenyleg ugy erzem a lelki tarsam, csak ez a dolog bant neha.


Volt mar vki hasonlo helyzetben?



2019. jún. 27. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
En, nalunk meg nagyobb a korkulonbseg. Es az a baj, hogy a barataim kozott meg en vagyok az idos, szoval emiatt is lehetetlen dolog. Volt azert parszor, hogy eljott es jol erezte magat, de volt kudarcos is. Mi elvagyunk a sajat barati korunkkel, csak hebe-hoba visszuk el egymast. Nem mondom, hogy neha nem rossz, de egy ilyen kapcsolat ezzel jar es elfogadtam.
2019. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
En nem igazan ertem - nem bunkosagbol - hogy minek kene harmasban leülnie a legjobb baratnoddel vagy a te barataiddal akar. Azok a te barataid, nem az ove, plane mit csinaljon ott veled egy kave mellett a legjobb baratnoddel? Szerintem feleslegesen gondolkozol olyasmin, ami nem is igazan problema. Feltetelezem nem tilt toluk, szoval elvezd a barataid tarsasagat, de o a te tarsasagod miatt valasztott teged, ettol meg nem kell baratkoznia a barataiddal.
2019. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem nem kell baratkoznia veluk. De sokszor van az, hogy megyunk veluk is kirandulni, vagy leulunk a dunapartra egy ciderrel, valaki rendez sutogetos kertipartit, es sokszor ott vannak az o parjaik is, csak az enyem nincs sosem. Mintha tok sok kozos elmenybol kimaradna igy. Mindig kuldok neki fotokat pl kirandulasrol stb... de az nem ugyanaz, mintha ott lenne velem o is...
2019. jún. 27. 15:54
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
A lenyeget nem irtad le: miert nem akar veluk talalkozni? Megkerdezted mar egyenesen?
2019. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem, hogy van-e valami kulonos oka. Azt mondta nincs. Szerintem attol tart hogy feszengos lenne, vagy nem erezne odavalonak magat. Alapjaraton sem az a baratkozos fajta. Nem akarom nagyon raeroltetni... szoval mar nem is igazan hivom :(
2019. jún. 27. 16:06
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem attol tart hogy feszengos lenne, vagy nem erezne odavalonak magat. Alapjaraton sem az a baratkozos fajta."

Szerintem egyaltalan nem biztos, hogy o barmitol is tart. Ahogy mondod meg a sajat barataival sem baratkozik annyira, a tieiddel miert tenne? Ugy tunik ez egy olyan helyzet, amit nem megoldani, hanem elfogadni kell. Orulj, hogy teged nem korlatoz, sokan ezt se teszik meg.

2019. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fel van vallalva a kapcsolatotok? Miota vagytok egyutt? Szerintem cikinek erzi, hogy mindenki fiatalabb nala, meg te is. Az oke, hogy veled kettesben programozik, de nem akarja vilagga kurtolni. Olyan szaga van.
2019. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Felvallaltam itthon es a barataim elott is. Csaladja is tud rolam.


Nem hinnem h ez lenne mogotte.

Kb 1 eve vagyunk egyutt komolyan.

2019. jún. 27. 17:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanennyi a korkülönbség, csak fiatalabbak vagyunk (20-33). Az elején kicsit tartottunk tőle, hogy a másik baráti társasága hogy fog befogadni minket. Aztán minden nagyon pozitívan alakult, mi mindketten elég barátkozós emberek vagyunk. Most már furcsa lenne, ha nem jön velünk a párom (összeülős társaság vagyunk), hiszen nagyon megszerették egymást a barátaimmal. A te barátaid befogadók? Elhiszem, hogy bánt, hogy sokmindent nem élhettek meg együtt. Lehet hogy ő egyszerűen nem ilyen ember, írtad, hogy a saját barátaival se nagyon tartja a kapcsolatot. Próbálj beszélni vele erről, de azért ne erőltetsd, előbb utóbb úgyis adódik egy alkalom ahol találkonak majd, legalább azt majd nem érzi olyan megszervezettnek vagy ilyesmi.
2019. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valaki a holgyek es urak kozul volna oly szives es megosztana velem, hogy megis mi a lofarok volt haszontalan a valaszomban? Mit kellett volna irnom, hogy a pasija egy seg.fej es dobja a kerdezo, jobbat erdemel? Ide csak ilyen gyanusito es pokhendi szarokat lehet irni? Allitom, hogy a lepontozo brigadnak halvany lila goze sincs egy ilyen kapcsolat dinamikakarol, csak a Cosmopolitanben olvasott kozhelyek szerint birnak gondolkodni.
2019. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!