Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Amy Winehouse-t miért felejtet...

Amy Winehouse-t miért felejtette így el mindenki? Halálakor és halála előtt a generációjának a legjobb hangjaként volt számon tartva.

Figyelt kérdés
Megnyert egyszerre 5 Grammy díjat halála után még egyet stb, most még le se szarják :-\

2019. szept. 29. 15:34
 1/8 qkker1 ***** válasza:
100%
Ilyen a showbiznisz.
2019. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég szomorú :'( mert ő tényleg tehetséges volt.
2019. szept. 29. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Sokan mások is azok, hidd el.
2019. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nem minden esetben van így, vannak olyan hírességek bőven, akiket a haláluk után sem felejtettek el

egyébként biztosan vannak nagy rajongói, akik foglalkoznak vele. az, hogy a médiát már nem érdekli, egy dolog

2019. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Én személy szerint a mai napig hallgatom és imádom a zenéit, viszont a zenészek nagy részének valóban ez a sorsa sajnos. Egy bizonyos ideig körbe vannak rajongva, aztán szépen lassan a legtöbb ember elfelejti, hogy valaha is léteztek, mert mindig jönnek újabb előadók. Ezek nem igazi "rajongók", csak éppen a leghíresebb énekeseket követték, mert így be tudtak illeszkedni a többi ember közé. Azok sosem fogják elfelejteni, akik tényleg felnéznek rá.
2019. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Később újra fel fog tűnni, jelenleg lecsengőben van. Így szokott lenni. Én is nagyon szeretem pedig nem éppen az én korosztályom volt ez a csaj.
2020. jan. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
90%

Szerintem ez egyáltalán nem igaz hogy kezdik elfelejteni.

December végén kezdtem el hallgatni mert rátaláltam. Azóta nem is hallgatok más előadót csak őt.

2020. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint imádom Amy munkásságát, főleg a Valerie című dalát 20 éves férfi létemre. Sokan furán is néznek rám emiatt a korosztályomból, pedig százszor jobb zenéi vannak azoknál a mocskoknál, mint amit ők tartanak jó zenének...
2020. dec. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!