Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb fiú/lány kpop banda?

Figyelt kérdés

Gfriend, apink, mamamoo, lovelyz, red velvet, twice, blackpink?


bts, exo, seventeen, super junior, shinee?



2018. dec. 24. 23:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Lánybandákat nem hallgatok, engem valahogy irritál ez a stílus.


Fiúbandák közül a B.A.P-t szeretem, a BtoB-t, az EXO lassú, melankolikus számait, a SHINee-nak is van egy két jó száma. De amit ezeknél is jobban szeretek, azok a hangszeres, pop-rock bandák, mint pl. FTISLAND, Day6, CNBLUE

2018. dec. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
lány vagy? :)
2018. dec. 25. 00:11
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Igen, lány vagyok. :)

Lehet azért irritálnak a lánybandák. Gondolom azokat inkább a fiúk élvezik. :)

2018. dec. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
igen ezt észre vettem hogy a fiuknak a lány bandák a lányoknak meg a fiu bandák jönnek be ebből is lehet érezni hogy ez inkább nem a zenéről szól
2018. dec. 25. 00:32
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#4


Nekem pl. az FTISLAND abszolút a zenéről szól, nyilván, emellett helyes fiúk és jók a klippek, de itt engem nem ez varázsolt el, hanem a zene és Lee Hongki hangja.


A táncos bandáknál viszont többször érzem azt, hogy nem a zene az, ami megfog, hanem az MV-k. Nagyon jó látványvilága és mondanivalója van némelyiknek, és lehet, hogy a zene önmagában nem fogna meg, viszont a klippel együtt annyira üt.

2018. dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
igy igaz a klippeket nagyon jól csinálják meg
2018. dec. 25. 00:52
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
BTS, Exo,mammamo, Blackpink,Momoland,Gidle
2018. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Minden csapart másban jó, a sima kpop zenét már annyira nem hallgatom, akit követek az csak a Twice. És nem azért mert jól énekelnek vagy táncolnak. Csak a személyiségek és visual miatt.
2018. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 LittleMonster270 válasza:

Lánybandák közül a Mamamoo messze a legjobb,de a Gfriend és a Red Velvet is nagyon jó.A Twice-t és a BlackPink-et nem kommentálnám nem a szívem csücske egyik banda sem illetve a Momoland sem a kedvencem.


Fiúbandák közül nagyon sok jó van.(mivel lány vagyok ezért én is elfogultabb vagyok a fiúbandákkal szemben ^^).A legjobbnak én a BigBang-et tartom mert mindig tudnak újat mutatni,ami még jó is.A BTS szintén nagyon jó és mind nagyon tehetségesek.Az EXO-ról,Shinee-ról és igazából a legtöbb fiúbandáról ugyanezt tudom elmondani.A SuJu latinosabb számai nekem nem igazán jönnek be de a régebbieket nagyon szeretem.

2019. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
a mamamoo-nak nyugatiasabb stílusa van már a clippekben is észre lehet venni a gfriend nekem is tetszik yuju és eunha? (asszem) jol énekelnek fiuk közül hát nem is tudom inkább a solosak a jok pl crush (az is a furcsa stilusa miatt kitünik) mert nagyon igaz a kpopra hogy mindenki ugyan ugy néz ki (csapaton belül is ugyan az a frizura) de pl az exo... egy hadsereg :S innéd látszik meg az ugymond igazi ének tudás! minél több tag annál gyengébbek! a bts akik viszont világhirüek lassan de valamiért jönnek be tulságosan erőltető az egész inkább a marketing ami dominál náluk mert nyilván legnagyobb studioban vannak szerintem fele ennyire sem lennének ennyire felkapottak ha nem a bighitnél vannak a gfriend ezért szeretem mert egy közepes studionál vannak de sorba nyerik a díjakat és járnak külföldre
2019. jan. 1. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!