Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egy ilyen nőnek miért van...

Egy ilyen nőnek miért van sikere az életben?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=-X7f_-6VCYM


30 éves. Gazdag a családja, videózik, és még a barátja is fiatalabb aki 10.09-től látható képeken a videóban. Sok feliratkozója is van. Sokan szeretik, és a férfiak is bolondulnak az ilyen nőkért.


2019. okt. 9. 16:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem inkabb sajnalatos hogy ilyenek leteznek :D
2019. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

Azért azzal a szájjal lehet olyan dolgokat csinálni amik... :)

Másrészt meg más cuccaiban lehet matatni, más életével foglalkozni, ennyi kb.

Ja és középen van elválasztva a haja, az +5000 feliratkozó.

2019. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom, mert nem ilyen irigy, negatív alak, mint te. Amúgy nagyon nem tetszik, nem szimpatikus, de így is ezerszer inkább ő, mint te.
2019. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Huu bammeg, 30 évesen már nem kincses szekrényt rendezgettem, hanem pelenkáztam előtte meg ügyvezető voltam. :) Nem, nem irigylem, mert miért is? Kb. 15 évesnek hinném ha nem írod ki mennyi idős, és nem a kinézete miatt.
2019. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Miért? Miért ne lehetne sikere az életben?

Irigy vagy csak szimplán.

2019. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Azért van sikere, mert az ilyenek, mint te, nézitek a nyávogását, és még ide is megosztod állandóan.

Az, hogy a pasija fiatalabb, az nem siker 30 évesen. Majd ha 50 évesen lesz ilyen bikája, az siker! De így csak arra bizonyíték, hogy agyilag évekkel ezelőtt megrekedt. Ehez a nyafogáshoz, meg youtuberkedéshez egy felnőtt férfi nem fog asszisztálni.

Az megint nem siker, hogy a szülei gazdagok.


De ha zavar a sikere, akkor akadj le a viedóiról, és máris csökkent a nézettsége!

2019. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mi ez az artikulálatlan beszéd?
2019. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem tetszik... 30 éves nő ne játszom már 18 éves kislányt, nagyon nem adja, pár másodpercet láttam pedig csak. A kinézet se jön be, természetellenes.
2019. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Amíg van az ilyen emberekre kereslet, addig lesz kínálat is, ez így működik. Ha senki nem nézné a videóit, akkor nem lenne benne sikere. Én nem cserélnék vele és nem is vagyok irigy rá, minde ahogy a többi youtuberre sem. Nem akarnék ilyesmiből élni. Irigykedés helyett inkább megdolgoztam a saját sikeremért.
2019. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
68%
Mert gazdag a családja, és jól kinéző nő (úgy általában, mert nekem a felfújt szája, és az affektálása pont agyzsibbasztólag hat, de dugható, ami már egyedül egy hatalmas előny neki).
2019. okt. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!