Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lemaradtam. Most akkor mi az...

Lemaradtam. Most akkor mi az ami a Borkai videón van?

Figyelt kérdés

1. Van olyan ahol látszik, hogy prostizik, drogozik?

2. Van olyan ahol elmondja hogyan lopnak közpénzt?


Egy olyan videót lattam, ahol egy tatát szopnak és bejön egy piros polós tata, ő a Borkai talán.

Az ilyen korúak még tudnak dugni szerek nélkül is? Mi bajuk van ezeknek, hogy együtt akarják dugni ugyan azt a pár nőt? Lehet, hogy valakinek annyi pénze van, hogy muszáj neki vele mindent kipróbálni, vagy ezeknek csórón is ez lenne a legtöbb amiről álmodhatnának? Vagy a drogok miatt lesznek ilyenek? Aztán hazamennek és betakargatják a gyerekeiket, vagy megfertőzik a feleségüket valami luxusprosti luxusvírusával? Miért áll ki egy ilyen ember mellett a családja? Csomó mindent nem értek ebből.


2019. okt. 11. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkretan olyan is volt ahol kemenyen rakja a qvakat.. fenn volt po*nhubon is...
2019. okt. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én amit làttam ott hatulról rakja a lànyt, a másikat orálisan kényeztetik, és egy 3.férfi pedig nézi őket és veri rájuk.

Jaaa és mindeközben Fekete Pakó- Add ide a didit zene szól.

2019. okt. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért áll ki a családja mellette? Pénzért, jólétért. Dőlnek a százmilliók, szemethunynak.
2019. okt. 11. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekei is ugyanúgy benne vannak a lopásban. A fia egy olyan cégtől kap havi 1 milliós fizut, ami évek óta nem termel és nincs bevétel.
2019. okt. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy győri vállalkozó ismerősöm, ami már 5 éve mondta, hogy Borkai még Kósánál és anyagiasabb ember,egyszerűen nem érzi hol a határ. Egy szórakozóhelyre akart működési engedélyt kérni, közölték az éves tarifát és a játékszabályokat.

Más forrásból is hallani lehetett olyan síparadicsomban megrendezett buliról, ahol Borkai félrelépett, de arról nem készült video.

Szóval a család védőszentje nem most lépett félre először, egy gerinctelen alak. A felesége és családja meg elviseli a megaláztatást a jólét és luxus miatt. A tudatlan Fidesz hivők felé mutatják a mintacsalád képét miközben egy darab sz..r az egész.

A bennfentes hírek szerint a videóval már megpróbálták megzsarolni Borkait és köreit, állítólag még fizettek is valamennyit, de biztosan nem eleget(pedig lett volna miből). AZ elmúlt 10 évben összeloptak annyit, hogy anyagi gondjaik már nem lesznek, ha egyszer felelősségre vonnák őket már nem találnak semmit.

Ha a választáson elbukik, akkor várhatóan a feleség is borítani fogja a bilit, mert ilyen megaláztatásban élni nem egy hálás feladat, és mivel e gyerekek már felnőttek nem kell fenntartani a boldog család látszatát.

2019. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

Én azt hiszem pár másodperces videót láttam és az alapján nem értem, hogy egy olyan béna szopás, amit a csaj nyújt, hogyan érhet 3 milliós eus támogatást? Most akkor az ára miatt lesz valaki luxusprosti? Mert szopni azt nem hiszem tud az alapján, amit a videóban láttam, csak gépiesen mozog, veri meg szopja a csúcsát. Ez elég béna. Szóval nem értem miért ér meg neki annyi pénzt a "luxusprosti". Valaki felvilágosíthatna. (Nálunk meleg körökben, ha valaki így szop, akkor azt gondolják, hogy nem is kívánja a másikat.)

Borkai meg mikor dugta keményen? Alig mozgott közben, azt hittem, hogy elalszanak.


Vagy volt hosszabb videó is, amiben rendesen szexeltek és nem úgy mint az apáca és a rokkant nyugdíjas?

2019. okt. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
"meleg körökben, ha valaki így szop, akkor azt gondolják, hogy nem is kívánja a másikat," ja jól látod, gondolhatod mennyire kívánhatják a lányok apja korú pacákokat... Kb. Semennyire
2019. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem a szopásról alkotott véleményetekre irányította a kérdést.
2019. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!