Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Herbynek miert van lakoautoja?...

Herbynek miert van lakoautoja? Lemaradtam egy ideje nem neztem

Figyelt kérdés
2019. júl. 13. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem az övé.
2019. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Szokásos ingyenélés és megjátszás folyik, igazából nézni sem szabad, mert minden kattintás, mint ott töltött idő ingyenpénz ennek az arcnak! Neked ki ad ingyenpénzt? Ezen gondolkozz el, mikor legközelebb rákattintasz egy ilyen youtube "sztárra"
2019. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem pont nem erdekel honnan van penze. Ugyan ugy megnezem Herbyt mint mast. Csak erdekelt hogy honnan van
2019. júl. 13. 11:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az övé. Mostoha apjáé
2019. júl. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Sümegi ház amiben ő lakik az sem az övé. Anyuci meg vette neki. Pedig aki régóta követi az tudja, hogy herby anno az ilyen embereket nagyon elítélte ha valaki a gyerekének vesz házat. még fika jellegű videót is csinált erről persze azóta nem lehet megtalálni ezt a videót.
2019. júl. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!