Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki lefordítaná, mit mond...

Valaki lefordítaná, mit mond ezen a videón Marylin Manson Michael Jacksonról?

Figyelt kérdés

Nem kell szó szerint, csak nagyjából.


[link]



2016. júl. 5. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondja neki is van néhány gyűjthető izgi michael jacksonos cucca. Egyszer azt hitték róla hogy ő michael jackson, azt mondja az volt élete egyik legszebb pillanata, de az egyik legmegalázóbb is egyben. Csehországban volt és valami marionett bábút vett és a nő aki eladta valószínűleg nem szerethette annyira az amerikaiakat, mert több pénzt akart kérni tőle mint amibe került a dolog.Valami olyasmi hogy a bábú michael jacksonra hasonlított, vagy talán ő is volt, ez nem teljesen tiszta. A szállítás közben letörött a bábú orra. Valami liza levű nő átment hozzá akinek marionettezett vele, ahogy mondja iylen "mindegy hogy fekete vagy e vagy fehér" táncot.A csajnak talán tetszett talán nem. Van ehy másik bábúja is, az énekel is dalokat. Akkor itt elmondja ki vette az első doboz cigijét és hogy michael jacksonnal sok közös van bennük. De ez elég rosszul hangzik szóval nem akarja beismerni. Néhány specifikus dologban hasonlítanak, de nem a rosszakban. Valami aukcióról beszél a végén ami lesz és amin michael jacksonhoz kötődő cuccokat lehet venni és gondolkodik azon hogy részt vegyen e, meg valami kesztyűről beszél hogy az milyen jó lenne ha megkaparintaná, meg hogy az mindenkinek kell:D
2016. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Mj jobban nézzetki 😃
2016. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint van néhány nagyon izgalmas Michael Jackson gyűjtőtárgyam. És amellett, hogy egyszer hívtak Michael Jackson-nak, mikor egy fekete tollat (?) viseltem stb. ami életem egyik legszebb és egyben legmegalázóbb pillanata volt. De Csehországban voltam, és vettem egy marionett bábut, és elég zűrös volt, mert a hölgy nem hiszem, hogy szerette az amerikaiakat, és szerintem tényleg többet akart elkérni tőlem, de vettem egy Michael Jackson bábot, ami igazából tényleg hasonlított rám. És amikor hazajöttem Európából, az orra le volt törve, és esküszöm, nem szándékosan tettem. De egyébként ismerem Lisa Marie Presley-t, és amikor átjött hozzám, elővettem és csináltam egy ilyen „Doesn’t matter if you’re black or white” féle táncot neki, szerintem valamennyire tetszett neki, de inkább azt mondom, hogy nem igazán. De szintén megvan a Beat it baba, és a History baba, ami azt a dalt énekli, ami a Macaulay Culkin videóban van. Macaulay Culkin vette az első doboz cigimet, szóval Michael Jacksonban és bennem sok közös van, és ez rosszul hangzik, nem igazán akarom beismerni. Vannak bizonyos közös dolgok bennünk, de nem a rosszak. Van egy Bad című dala is. Mindegy, van vagy ezer gyűjtőtárgya, ami idén nyáron aukcióra kerül, nem vagyok biztos benne, hogy veszek-e majd belőlük, de ha mindig arról álmodtál, hogy megszerezd azt a flitteres kesztyűt, mert én igen.. Megszerezni azt a flitteres kesztyűt, úgy értem, a dolgok, amiket csinálhatnék vele, el sem tudom képzelni.
2016. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. júl. 6. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!