Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Harry herceg nem...

Bözse22 kérdése:

Szerintetek Harry herceg nem ment túl messzire azzal, hogy beperelte a Daily Mail-t és a Mirror-t?

Figyelt kérdés
Nekem ez egy kicsit túlzásnak számít. Oké, hogy nem mindegyik hírük igaz, de szerintem Harry túlságosan eljátssza ezt a '' szegény kisfiút, aki fiatalon elvesztette az édesanyját ''. Azért azt is meg kell hagyni, hogy ez a Meghan Nulla Markle nem egy kis ártatlan virágszál és ő is eléggé megéri a pénzét. Már fiatalon is hercegné akart lenni, most meg elérte a célját és rázza a rongyot, botrány kelt stb. Persze a Daily és a Mirror sem ártatlan, mivel ELMÉLETILEG telefon lehallgatás is benne van a paklijukba, de én szerintem Harry herceg túl messzire mint ( ha egyáltalán herceg, mivel az anyjából kiindulva és az ő titkos kis szeretői miatt, ez is megcáfolható.)

2019. okt. 19. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Az ő dolga. Az édesanyját meg kérlek ne illesd ilyen csúnyán, főleg h már elment! A magánügyük mit csinálnak!
2019. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Ne legyél rosszindulatú, kérlek. Csak mert Harry vörös, mint az egykori lovász, aki Diana egyik szeretője volt... 😂 ez még nem jelenti azt, hogy zabigyerek. Egyébként meg csak pereljen, pattogjon, míg el nem éri azt, hogy a britek legközelebb azt szavazzák meg, hogy nem akarnak több közpénzt a királyi családnak juttatni. Egyelőre jó úton halad.
2019. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Napi kérdésnek álcázott Meghan Markle ellen irányuló szánalmas gyűlölködés ismét kipipálva.
2019. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És ha zabigyerek? Azt hiszed ő az első, aki az? Az a lényeg, hogy milyen ember és nem az, hogy ki az apja.

Egyébként meg az vesse rá az első követ, aki nem a szexi, vörös ír lovásznak szült volna inkább.

2019. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy Diana nem szép, meg utálom őt. Tényleg tragikusnak találom, hogy elhunyt szegény, de ez van. Vannak akiknek még rosszabb. Azokról miért nem beszélnek? És ha 'zabi' gyerek ez a Harry, akkor azzal csak az a baj, hogy nem kéne az adófizetők pénzét vernie neki és a feleségének sem.

A hármas válaszolót pedig nem tudom hova tenni.

2019. okt. 19. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!