Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Magyarósi Csabának, hogy...

Magyarósi Csabának, hogy lehet egy ilyen érzéki, kifinomult MILF párja, miközben ő egy. Khmm? (link)

Figyelt kérdés

...szóval nem akarom megsérteni, de férfi szemmel is maximum egy erős középátlag, hiába megvan a magassága és pénze is van, annyira egy infantilis kisugárzása és kínosan kompenzálós "kimerült egérarca" van, hogy szerintem a nők nem éppen ilyen hiperaktív, bogaras, feltűnési viszketeg hapsiban látják az eszményi védelmező, erőt sugárzó, karizmatikus gondoskodó férfit.

[link]

Szerintem baromira nem illenek össze és ehhez a finom hölgyhöz inkább egy szexisen rideg stílusú, de csípős humorú és magabiztos, tekintélyt parancsoló mély barna tónusú őserő pasit tudnék elképzelni, mondjuk egy hasonló férfit:

[link]



2019. okt. 28. 16:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

És te kérdező mégis honnan veszed a bátorságod, hogy megmond ki kivel illik össze? Semmi közöd más magánéletéhez vagy ízléséhez nők vagy férfiak terén.

Mások leteremtése előtt inkább ezen gondolkodj el.


Az általad linkelt pasihoz is csak te képzeled hozzá ezeket a baromságokat. Egy beállított, photoshoppolt kép alapján a jóisten sem fogja meghatározni más tulajdonságait.

Álmodozz nyugodtan, de szerintem ne mások párkapcsolatairól.

2019. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen kérdésnek álcázott nézettségnövelő bújtatott reklámokat miért nem törlik?
2019. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
#12: Te egy katartikusan nagy idióta vagy. Semmi közöm Magyarósihoz. Arra voltam kíváncsi, hogy egy semmilyen külsejű palinak hogy lehet ilyen csinos, szép felesége, mikor hasonlóak sokkal komolyabb pasikkal szoktam látni.
2019. okt. 28. 18:10
 14/23 anonim válasza:
100%

Nagyon szép pár, összeillenek nagyon is! Csaba férfi szemmel is elég jó csávó, a felesége pedig minden szemmel nagyon szép NŐ! Elképesztő személyisége van Csabának, nemhiába nézi ilyen sok ember. (Természetesen a tartalom is nagyon példaértékű)

Azért elképesztő, hogy vannak ilyen emberek akik arra szánják a szabadidejüket, hogy ilyen elemzéseket írjanak mésokról 😂 Ennyire nem tudod magadba tartani? 😂 Tényleg nagyon nagy vesztes lehetsz az életben...

2019. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
56%
A csaj inkább a semmilyen kategória. Csaba sokkal jobb férfiban.
2019. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%
biztos vastag ott neki;)
2019. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Diazepam válasza:
Mi olyan szép ezen a nőn? Tokája van, táskás a szeme és úgy néz ki, mint egy másodikos diák ebéd után.
2019. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki ő tetszik?! Mellesleg én (számomra) ezerszer csúnyább férfiakat látok nap mint nap, és más pedig lehet, hogy a számodra vonzó férfiakról gondolja ugyanazt, amit te Csabáról.
2019. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hirtelen felkészültem egy bombanőre, de ez egy tök átlag csaj. Külsőre legalábbis. Ettől még lehet nagyon kifinomult, nem tudom, mert nem nézem a csatornát. De szerintem ránézésre összeillenek, még az is lehet, hogy a pasi egy hajszállal jobb.
2019. nov. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a másik a legszebb vagy zsák a fotóját,túl sok folt van az ágyam,ez a csaj az mér milf anya akit megmunkálás?! Mogyorósit én se bírom ilyen levaksrhatatlanbokoskodó fráter,olyan mint Colőmbo,de az legalább nézhető és pozitív,ez szem balfék,magánügy ki kivel van,szerezz csajt ne sopánkodj!!!
2020. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!