Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Magyarósi Csabának, hogy...

Magyarósi Csabának, hogy lehet egy ilyen érzéki, kifinomult MILF párja, miközben ő egy. Khmm? (link)

Figyelt kérdés

...szóval nem akarom megsérteni, de férfi szemmel is maximum egy erős középátlag, hiába megvan a magassága és pénze is van, annyira egy infantilis kisugárzása és kínosan kompenzálós "kimerült egérarca" van, hogy szerintem a nők nem éppen ilyen hiperaktív, bogaras, feltűnési viszketeg hapsiban látják az eszményi védelmező, erőt sugárzó, karizmatikus gondoskodó férfit.

[link]

Szerintem baromira nem illenek össze és ehhez a finom hölgyhöz inkább egy szexisen rideg stílusú, de csípős humorú és magabiztos, tekintélyt parancsoló mély barna tónusú őserő pasit tudnék elképzelni, mondjuk egy hasonló férfit:

[link]



2019. okt. 28. 16:20
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%

Szerintem sem illenek össze, de érdekes, hogy én ezt pont fordítva látom. Egy ilyen jó kiállású, okos pasinak, mint Csaba, hogy lehet ilyen flegma, tipikus pestipics... párja. És ezt arra alapozom, hogy volt szerencsém őket élőben látni a városomban. Csaba egy értelmesen viselkedő férfi, szimpi volt nagyon, a felesége pedig csak flegmázott, és játszotta az agyát.

De azt még hozzátezsem, hogy ha ők jól megvannak, akkor senkinek nincs beleszólása, hogy ki kit választ társának.

2020. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A Csaba médiatultermelés ternéke még ember mindenhez ért vagy legalábbis azt látjuk netán,vagyis mindenhez van véleménye egy tesztet,hogy ki a nője,tökmindegy celebember szal sok a légypapír,soha rosszabb nőt senkinek!
2020. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ez egy elég beteg kérdés. Tipikusan olyan ember teszi fel aki mar a 30as évei elött jár és már mindent megtesz, hogy legyen valakije. A nőt inkább mondanám szerencsésebbnek mint a Magyarósi Csabát. Egyébként nem látunk bele, hogy ők milyenek. Bár külső szemmel mindkettő ember nagyon sikeres és okos. Úgyhogy szerintem tökéletesen megérdemlik egymást. Kicsit túlbecsülöd a nőt. A nő egy 5/10-es, a csaba meg 40es férfi létére egy 6/10-es.
2020. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!