Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek szimpatikus az, amit...

Nektek szimpatikus az, amit Tóth Vera képvisel?

Figyelt kérdés

Úgy általában kérdezem, az eddigi tettei, nyilatkozatai alapján.


Ma belefutottam egy új cikkbe vele kapcsolatban, nekem ugyanaz jön le róla, mint eddig... de előbb kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre, mit gondoltok róla?


[link]



2019. nov. 3. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit képvisel? Ebből a cikkből nem derült ki.
2019. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem is a cikkből kell, hogy kiderüljön.


A személyisége, a munkássága, a nyilatkozatai, ezzel kezdtem. Amit az elmúlt években produkált.

2019. nov. 4. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:

De azzal mit képvisel? A munkába vetett hitet? A kitartás, a szorgalom hatékonyságát, vagy mit?

Vagy azt kérdezed jó-e amit csinál, vagy az ahogyan csinálja?

Én azon az állásponton vagyok, nem jó ha attól függ a jövedelmed amiben örömöd leled, mert aztán muszájból is csinálnod kell amit csak kedvtelésből tennél, és végül elmegy tőle a kedved. Na de más lehet ügyesebben csinálja, ettől nem lesz kevésbé szimpatikus.

Igaziból nem láttam eddig, hogy Tóth Vera bármit is képviselt volna, ezért nem értem a kérdést.

2019. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ő például mindig azt hangoztatja, hogy szorgalommal és kitartással ért el mindent.

Profi énekesnőnek vallja magát, de nap mint nap a fogyásával, vagy a kipakolt melleivel szerepel a hírekben. Úgy gondolom, ha ehhez nem járulna hozzá, nem jelenhetne meg róla ilyesmi, vagy nem pont ebben a formában és ilyen gyakorisággal. De gondolom, ezzel is szeretne köztudatban maradni, így meg számomra elvész a profizmus valósága.


Volt egy nyilatkozata régebben, amin nagyon ledöbbentem. Sokat szerepelt anno a szakításával is, ami megviselte, magányos volt. Hívták fellépni esküvőkre is, és azt nyilatkozta, annyira zavarta mások boldogsága, hogy ő szándékosan szomorú számokat énekelt az esküvőkön, ha már neki nem jött össze, másnak se jöjjön.

Ez szerintem a legalja. Undorító.


És most ez a szponzorautós dolog. Fröcsög a médiában, hogy tudták, övé a kocsi, és csak emiatt húzták meg. Az a stílus, panaszkodás, ahogy megnyilvánul, nekem nagyon nem szimpatikus. Úgy gondolom, az autókereskedés vagy a márka ezerszer jobb embereket is találhatna, akik kedvesek, alázatosak, megfelelőek erre a feladatra.


Nálam egész egyszerűen emberként megbukott.

És egy márkát képvisel, szerintem a lehető leggázabb húzás volt, hogy a meghúzott kocsiról posztolt. Tudom, a márka, a kocsi erről nem tehet, de azt reklámozni, hogy valaki tönkrevágta ezt a márkát, megkarcolták, nézzétek, amit ingyen kaptam... na itt lehet a PR-osok fogták a fejüket, hogy ez hülye...

2019. nov. 5. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Tóth Vera és a többi olyan énekes és énekesnő akik tehetségkutatokból lettek híresek egyse zenész. Most attól hogy jó hangja van valakinek az még nem jelenti azt hogy a zeneiparban kéne hogy legyen hát még az hogy híres is. Egyik énekes sem tud saját számokat írni nem tud hangszeren játszani és nincsen saját stílusuk sem. Eléneklik más előadó szerzeményét és ennyi.
2019. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért ez nem pont így van, hogy egyik sem zenész, meg egyik sem tud hangszeren játszani.

Elég sokan tudnak.

Egy énekes is zenész, hisz a zenéhez hozzátartozik az ének is.

De itt nem is a műfaji meghatározásra gondoltam, hanem hogy emberileg mennyire értékelhetetlen ez a dolog.

2019. nov. 7. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!