Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem arnyos és nem...

Csak szerintem arnyos és nem visszataszító? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Azt mondják Michael Jackson pedofil volt,szerintem nem volt az xc de úgy is megköveztek :( nem tudok rá haragudni,remélem nem is volt az,de ha mégis valahogy nem tudom gyűlölni,én inkább aranyosnak tartom xD de komolyan! Nézzétek már meg--> [link]


[link]


Annyira Cuuute szerintem <3


Ti mit gondoltok?


Mi bajom van? 😂😂


Szerintem egyeltalán nincs vele semmi baj,csak be akarják mocskolni szegény Apple Head-et😇


De komolyan,hogy tudnék már haragudni rá,még így az utóbbi éveiben is aranyosnak találtam,lehet hogy csak én vonzódom a magányos,egyedüli férfiakhoz? 😂😂


[link]


Szerintem még így is aranyos! 😅


[link]


Nem tudom velem mi a probléma de ha valaki tudja írja már le 😂😍



2019. nov. 4. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Elmebeteg vagy.
2019. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég gyenge trollkodás volt, még gyakorolj.
2019. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 guti73 ***** válasza:
91%
Ennyire unatkozol? Egy trollkodásnak is gyenge!
2019. nov. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Komolyan gondolja bárki is, hogy valaki 40 éven keresztül beteg gyerekeken segít, alapítványokat, kórházakat támogat milliókkal, rendszeresen gyermekkorházaknak adományoz, aztán haza megy, szépen és orálisan, análisan stb. gyereket becstelenít meg????!!!!!


Emberek! Ilyen a világon nincs!


Akik ezt elhiszik, gondolkozzatok már kicsit!!!!!

2021. ápr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!