Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dancsó Péterről miért gondoljá...

Dancsó Péterről miért gondolják azt sokan, hogy egoista, bunkó?

Figyelt kérdés
A videóban tényleg fölényeskedve beszél, de nem hiszem, hogy a való életben is ilyen lenne. Különben meg egyik videójában benne volt, hogy vissza integet egy rajongónak, meg a gyerekkel is megcsinálta azt a videót. De mondott csomó olyan dolgot, amikből arra lehet következtetni, hogy egyáltalán nem egy bunkó, nagyképű ember a való életben csak könnyen megítéli aki nem is ismeri.

2019. nov. 8. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Én nem gondolom ezt róla, súlyosan, halmozottan szellemi fogyatékos emberekre nem illik ilyesmit mondani.
2019. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


Itt is tök aranyos. Meg a 600.000-ben volt az, csak szerintem azt letörölte.

2019. nov. 8. 19:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos azért gondolják sokan, mert úgy viselkedik.

Az első mondatodban elismerted, hogy "A videóiban tényleg fölényeskedve beszél", most akkor mit kéne gondolni? Mindenki azt látja egy emberből, amit az az ember mutat. Ha egymillió ember a videói által ismeri, akkor a videóban mutatott jellemével azonosítja, szerintem ez érthető.

2019. nov. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nyilvánvaló, hogy ez csak egy szerep, amiben benne van, mikor videózik, de sokan emiatt szeretik.
2019. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Egoista, öntelt majom, akinek semmihez semmi tehetsége, csak a pofája nagy + úgy néz ki, mint egy holdkóros! Holott mire van nagy arca, az utcán 10 emberből 8 fel nem ismerné, csak egy YouTuber, nincs mögötte teljesítmény, tartalom!
2019. nov. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5 és ezt mivel indoklod?

A kinézetéről annyit, hogy szerintem jó pasi, de ez relatív, de miért öntelt?

2019. nov. 9. 13:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Korszakalkotó, netpoeta, feng suhint.



Amúgy nekem régen volt "szerencsém" összekerülni vele chatroulette-n, de kiderült, hogy nem is ő volt, így nem tudom.


Olyan, mint te, csak nem te.

2019. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ismerem személyesen és tényleg az. A haveri körével együtt. Ismerősömnek tartozik nem kis összeggel. Azóta leszarja, addig nyalt neki.
2020. jan. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Amúgy nekem régen volt "szerencsém" összekerülni vele chatroulette-n, de kiderült, hogy nem is ő volt, így nem tudom."


Nem az volt, amikor a bárányáról készített egy videót, ami hatalmas felháborodást okozott, mert egész videó alatt azt kiabálta, hogy "Térdre rabszolga!"?

2020. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy vágjátok hogy mi az a szarkazmus?
2020. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!