Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber fanok! Szerintet...

Justin Bieber fanok! Szerintetek miért utálják Justin-t olyan sokan?

Figyelt kérdés

2019. jún. 30. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Az elviselhetetlen viselkedése miatt. Inkább nem is kezdek bele, mert túl hosszú lenne itt kifejteni.
2019. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mit értesz az elviselhetetlen viselkedés alatt?
2019. jún. 30. 13:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Először is kanadai, akiket az amerikaiak állandóan gúnyolnak. Másodszor Youtube videókkal kezdte és onnan lett világsztár, szóval garantált, hogy rengeteg videós irigye van akik nem jutottak előrébb. Végül pedig azt a karriert futja be, mint Britney Spears: először aranyos, aztán balhés. Elszállt rendesen ami várható volt és elkezdett néger rapper előadókat utánozni a viselkedésével. Drogok, pia, letartóztatások, szóval csúszik lefelé.
2019. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Azért mert az az ember egy nagyra nőtt óvodás.

Gyerekkorában hirtelen a semmiből érte a siker, amit képtelen volt mentálisan feldolgozni, ezért azt hiszi magáról hogy ő a világ közepe és bármit megtehet.

2019. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Régebben aranyosnak tűnt, de aztán elég lekezelővé vált, gondolom a hírnév miatt. Börtönben is volt?
2019. jún. 30. 13:29
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Már amikor "befutott" is utálták, nem csak a későbbi viselkedése miatt. Az, hogy utálom, erős szó. Inkább megvetem, mert csak egy termék, akit azért hoztak bevált sablonok alapján létre, hogy a menedzserek zsebelhessék a pénzt. Nem magával Bieberrel van bajom, hanem a ténnyel, hogy ez a jelenség létezik és működik.
2019. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem (ez az én véleményem) irigységből utálják a legtobben. Bármit megvehet magának, és olyan sikereket ért el, amiről más csak álmondni mer. Igen volt néhány balhéja, de kinek nem? De az övére mindenki emlékszik, mert a nyilvánosság előtt volt. Szerintem egyik embernek se lett volna kevesebb botránya ha 13 éves korától 0 magánélettel kell élnie az életét (és lehet mondani, hogy ő választotta ezt az életet, de azért nem biztos, hogy 13 évesen olyan érett döntéseket lehet hozni). Tehát 13 éves kora óta 0 magánélettel úgy élni az életét, higy tudja ha a barátaival el akar menni valahova, akkor kifele menet több1000rajongó/papararazzi fogja várni az ajtóba, akik mind elvárják tőle, hogy kedves legyen, de ez lehet néha nem jön össze. És sok ember csodálkozik, hogy volt néhány balhéja
2019. júl. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fordítsuk meg a kérdést! Mit szeressenek rajta? Az okádék zenéjét, a botrányos viselkedését, a nulla hangját, a kinézetét? Semmi teljesítmény, semmi tartalom! A Barbie-babám nincs olyan műanyag, mint az a "pasi".
2019. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
#8 akkor szeresd magad és juss el oda ahova o a ,,tehetsegtelensegevel” jutott. Koszipusziszia
2020. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert sokak szerint b*zis a hangja (tenor). Bár én akkor is fan vagyok :P.
2020. máj. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!