Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hajdú Pétert miért nem szereti...

Hajdú Pétert miért nem szeretik sokan?

Figyelt kérdés

2019. jún. 8. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Mert iligyek! Sok pénze van, jó csaja, és viszonylag jól retusált képei a facebookon, és instán.
2019. jún. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Mert egy nagyképű, felfuvalkodott, arrogáns s***fej, aki azt hiszi, pénzért mindent megvehet. És ráadásul igaza is van...
2019. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Azért mert egy tapló, műveletlen barom benyomását kelti.

Attól, hogy megjelenése gusztustalan, semmi férfias nincs benne, attól még lehetne szeretni, de a viselkedése borzalom.

Annak idején a Névshor műsorban is azért ültetták mellé Dömsödi Gábort, mert hiába ő volt a producer, ö adta a pénzt, a vendégekkel szemben bunkó volt, és nem fogadta el senki a meghívást. Állítólag olyan is volt, amikor a stáb leállt, hogy addig nem forgatnak tovább, amíg el nem takarodik.

Lehet, ebből semmi sem igaz, lehet minden.

De ha megnézed akármelyik műsorát, neked is la fog jönni, mekkora ősbunkó.

2019. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézz meg pár műsorát, más nyomorán akar pénzt húzni,


Pl mikor volt a csaj, akit megerőszakolt egy vén f@$z, aztán behívta őket, egy adásban....

És a csaj ugye alá írta a szerződést,

Ha kimegy a stúdióból, az ugye szerződés Szegès.....

Nézz csak utána hány ilyen volt.

Minden hülyeségen pénzt akar húzni, meg más emberek nyomorán,

Remélem ez világos neked, és jobb ember leszel mint ő....

2019. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TR75 ***** válasza:
80%
Puzsérnak igaza volt, hajdú egy pszichopata gyökér.
2019. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem különösebben nem zavar, szerintem nem is igazi pszichopata, tehát nem az van hogy nem érzi át a tettei hatását, hanem a tudata nem jut el addig, hogy miért helytelen amit tesz, de ettől még talán vannak érzései, nem tudom. Az viszont igaz, hogy már általánosban sokan utálták, mert idézem "gyökér volt" és többen meg akarták verni. Mondjuk ez nem szép dolog szerintem.

Miért nem szeretik? Miért kellene szeretni? Engem miért nem szeretnek sokan? :D Mi az a sokan? Biztos több követője van mint nekem, pedig őt többen ismerik. Nem is értem...

2019. jún. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dianaduchess válasza:
Egy buta f... kalap, sok pénzzel. Imádom, mikor erre azt írják, hogy azért utálják, mert irigyek. Irigy rá a fene. Akkor se akarnék ilyen gyökér lenni, ha ez automatikusan együtt járna a sok pénzzel. Egyszerűen csak az ilyen senki-semmi teljesítményű embereket én nem tudom tisztelni és nem érdekel a magamutogatása sem. Szerintem a többség pontosan ezért utálja az ilyen Hajdu féléket, mert brutál módon nyomulnak a médiában, ha akarod se nagyon tudod kikerülni a fejüket.
2019. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, mondtam, hogy így ismerik, hogy gyökér. Igaziból az nem olyan legrosszabb fajta, a gyökér nem is tudatosan gyökér, csak gyökér. Úgy alapból, tehát nem fejlesztette magát főg.c.vé, vagy vadparaszt szintekre. Nem tudja magáról, hogy győkér, szóval nem kell bántani ezért, csak néha felhívni rá a figyelmet, hogy gyökér. És akkor talán egyszer megkérdezi, hogy "de mé?" és akkor lehet sorolni majd.
2019. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!