Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a cikkről? (Lent)

Figyelt kérdés

[link]


Én nem tudom hova tenni..



Ja és-> [link]


Szerintem egy nagyon durva hasonmása!!! Ha jön budapestre én biztos hogy ott leszek a koncerten.


[link]


[link]


Most turnézik :)



2019. nov. 8. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Amúgy azon röhögök, hogy mégis hogy gondolhatják, hogy ő Michael Jackson, hiszen nem is a későbbi énjére hasonlít, hanem a kb 80-as évekbelire...:'D Tájmtrevöl....medzsik...
2019. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Több énje volt? Max öregedés, bőrfehéredés(Vitiligo bőrbetegség)..


80as években kvára nem így nézett ki főleg h feketebőre volt btw, ez kb az Invincible időszak.

2019. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vitiligoja volt Egy új dokumemtumfilm az 1993-mas ügyről.Érdemes megnézni.


Magyar feliratal

[link]

2019. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy 51%-os nagyokos, melyik időszak, amikor meghalt már sokkal jobban szét volt műtve. Ezért nem lehet a kérdésben szereplő illető ő. Remélem ebben is találsz valamit, amibe bele lehet kötni. Jó szórakozást. Amúgy megsúgom, hogy midenkinek van korábbi és későbbi énje, mert az idő telik. Ha te ezt több párhuzamos énként értelmezed, az a te bajod.
2019. nov. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt szét műtve, max anyukád puncija a zsíros fejed után. Lupus betegsége volt ami roncsolta a külsejét.
2019. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Harmatgyenge trollkodás, add fel.
2019. nov. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!