Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek ki a legszimpatikusabb...

Nektek ki a legszimpatikusabb illetve legkevésbé szimpatikus magyar női influencer?

Figyelt kérdés
2019. nov. 18. 13:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szimpatikusat nem nagyon tudok.

Legunszimpatikusabb. Hát lehet van rosszabb is nála, őszintén megmondom nincsenek mély ismertem magyar női influenszerekkel. De mondjuk Farkas Timi az eléggé az alja. Abból csinál tartalmat hogy a kamerába picsog, hogy neki micsoda lelki problémái vannak, és ezt tele rakja reklámmal. Szánalom kategória.

2019. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Bár nem nagyon követem, de amit eddig láttam belőle pont elég. Hihetetlen számomra hogy ebből meg lehet élni
2019. nov. 18. 14:50
 3/21 anonim ***** válasza:

Bár elsőre nem jutott eszembe, de valóban Farkas Timi.

Alexy Vivi, eladta az egész életet, mindene reklám, minden pillanatát megosztja.

Kárpati Rebeka, szimplán mert állati szőrmét hord, és van benne valami visszataszító amúgy is.

Hirtelen ennyi, de többi az antipatikus, mint a szimpi :'D

2019. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Dobó Ági és tücsi akik csak reklámoznak és eladják a gyerekük gyermekkorát. Ennél szerintem nincs lejjebb
2019. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az anyuka influencerektől futkos a hátamon a hideg. Amikor a gyerekük egy reklámtábla az valami gyomorforgató.
2019. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, Avianarahl már a YouTuberól “régi motoros”. Ő az az influencer, akinek egyáltalán nem irritál a személyisége, őszinte a követőivel és nagyon kreatív, értékes gondolkodású lány minőségi zenei ízléssel. Nem állítja minden egyes termékről azt, hogy ez a kedvence, valahogy sokkal jobb szájízzel nézem a szponzorációs tartalmait is, mint a többi felkapott influencerét, mert nem a fókusz általában nem irányul, hogy “Vedd meg! Ez nagyon jó! Vedd meeeeg!!!” A negatív véleményét is ugyanúgy kimondja. Szerintem kicsit olyan, mintha ő lenne a “magyar Tati”.

Tetszik az élethez való hozzáállása.

A legellenszenvesebb pedig Kárpáti Rebeka. És ezt most fáj leírnom, mert 3-4 éve, középiskolás, YouTube b*zi, sminkeléssel ismerkedő diáklányként ő volt a kedvencem.

A régi tartalmait szerettem. Amikor még nagyon kevés követője és még egy szponzora sem volt, tényleg odatette magát, a tartalmai tényleg magas minőségűek, kreatívak és igényesek voltak. Számos sminkterméket kifejezetten az ő ajánlása miatt vásároltam meg anno 16 évesen, amik köszönöm szépen, tényleg be is váltak. Egy őszinte, kedves, csendes, amolyan “jófej szomszédlány” karakterű lánynak tartottam. Ez volt 3-4 éve.... Aztán ahogy növekedett a követőtábora, egyre többen keresték meg... és mára ő az ország elsőszámú tipikus megélhetési influencere. Nincs olyan Instagram posztja már, aminél nem virítana ott a #hirdetés címke, és hol Perwoll mosószerrel, Zewa WC papír gurigákkal, a leggagyibb low budget ajakápolókkal, hol Karl Lagerfeld táskákkal vagy high end parfümökkel, sminktermékekkel pózol egyre hiányosabb öltözetben. Egyébként ez is abszolút a távolról tündibündinek tűnő, de valójában kőkemény műanyag jellemére vall, - senkinek nem tud nemet mondani, mert kell neki a pénz.

A legköpönyegforgatóbb influencer, akit valaha láttam. Ha az egészséges és a zero waste életmódot divat promózni, akkor ő is beáll a sorba, - de pár képkocka után már jöhet a chips, a tonnányi, hasznavehetetlen low budget sminktermék, - aminek mint tudjuk, a kihasználatlan háromnegyede rövidesen az enyészet martaléka lesz... - és a Sodium Laureth Sulfatos tusfürdők.

Annyira műanyag lett ez a lány, hogy már nem is lehet mihez hasonlítani. Most már videókat reklám nélkül nem is készít. Az is mind valami semmitmondó, 0 tartalom, ahol az egész 5-20 perc akörül forog, hogy “ő most együttműködik ezzel a márkával, és nem gondolta volna, hogy ez ennyire jó lesz, de aztán olyan jól bevált neki, mint előtte semmi ezen a világon, és ezért javasolja, hogy ti is szerezzetek be egyet”. Mintha valami 2006-os Teleshopot néznék.

A tipikus példája annak az esetnek, hogy ha a szomszéd Mariska néni nyerne 50 millát a lottón, akkor hogy sáfárkodna vele, és mennyire törne élre a valódi jelleme, - és a gyerek/tinédzserkori beszámolója alapján el is hiszem, mennyire örül most ennek a sok lehetőségnek, de ettől függetlenül nem kéne arra építenie, hogy non stop átveri a palánkon a nála jóval fiatalabb követőit.

2019. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

+ Nem megszólásból mondom, de abból az aranyos, kedves(nek tűnő) lányból egy non stop alfélmutagotatós szekunder celebecske lett. Tudom, a TV-s karrier is betett neki alaposan.

Nagyon rosszul áll neki ez a kamu “luxibukszi” imázs. Most úgy fotózkodik menci éttermekben, luxus hotelekben, mintha ez lenne a természetes élettere.

2019. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A legellenszenvesebb nekem Farkas Timi, egy semmit mondó tartalmú vloggal. Nagyon erőltetett videoi vannak. Az en baráti koromben azert nezzuk a videoit, hogy legyen min rohogni ha nincs mas program, a szanalmassag miatt.


A kedvenc Youtubereim, pedig Maris es AvianaRahl. Szívesen nezem a videoit.

2020. ápr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Legunszimpatikusabb: m o t i v a t i o n b y m e a
2020. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#9: Egyet kell értenem. 😄 Falra mászom attól a nőtől.
2020. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!