Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van itt olyan ember aki a....

Van itt olyan ember aki a. Leaving Neverland-után lett Michael Jackson rajongó?

Figyelt kérdés

Több oldalon és fórumom olvastam,hogy vannak olyan emberek akik megnézték a filmet.De inkább utána néztek az igazságnak,és nem hitték el rögtön. Ugy mint mások.



Érdekesség,hogy sok ember köszönetett mondon.Dan reed-nek,és azóta MJ rajongók.


Remélem,hogy érthető mert gyorsan írtam 1%vagyok


2019. dec. 2. 19:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem újdonság. Ez az oldal a kattantak gyűjtőhelye.
2019. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Egy kis gondolkodással rá lehet jönni, hogy egy kamu az egész. De ki gondolkodni se tudd, és itt osztja az észt kicsit gáz.
2019. dec. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
62%
Te tudsz gondolkodni? Hmm.
2019. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
36%
Totál nem kamu, sajnos tényleg így történt. :/
2019. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
30%
Nick Carter lesz a következő aki borít, tavasszal már tett megjegyzést arra, hogy történt vele valami ("Jackson tett valami nem helyénvalót"), de nem részletezte a dolgokat. Érdekes, ő is a barátja volt gyerekként, ahogy a többi másik is. Kérdezőkém, gondolom az tök normális, hogy a felnőtt Jackson más gyerekekhez járkál át meg velük alszik. Ez tény, nem kitaláció. A dokufilmben annyi a különbség, hogy 2 áldozat elmondta, hogy mi is történt a privát találkozásokkor.
2019. dec. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
36%
Igen, nem könnyű odáig eljutni hogy valaki merjen ezekről beszélni, főleg hogy előtte hazudott egy bíróságon is, mert Jackson valószínűleg érzelmileg jól megzsarolta szerencsétlen gyereket. Nem értem, ezek a rajongók miért nem tudják elengedni ezt és belátni, hogy sajnos mentális beteg volt M.J és pedofil.
2019. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
32%

Ott voltatok, hogy olyan jól informálodtatok? Pszichológúsok állitották, hogy Michael Jackson Pán Péter Szindromás volt, mi azt jelenteti, hogy a lelkinővésben megrekedt, így felnőtt ember volt gyerek lélekkel. 2005 ös tárgyalásában 49 pontban ártatlannak találni se lehet kamu.


Szegényes gondolkodásra vall, hogy egy kibocsátott állítást elhiszünk, és nem nézünk a dolgok mögébe. Tipikus magyar.

2019. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
53%
Mindjárt megsajnálom egy milliárdost a Pán Péter szindrómája miatt és jogosultágot adok neki hogy gyerekekkel aludhasson... Hagyjuk már.
2019. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
41%
#17 te ott voltál? :) Jelenleg két tanu van.
2019. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Egy csomó hollywoodi sztár mondta, hogy a film egy nagy kamu, kik ismerték MJ-t. A gyerek ki vele aludt a mai napig mondja, hogy semmi nem történt. Tom Meserau a bíró is mondta, hogy Michael Jackson ártatlan, 2019 márciusában.

De gondoljátok bele. Megerőszakol benneteket egy sztár, és rá 39 évvel csináltok doksifilmet? Olyanokat részletezve hogy arra izgult hogy ha széthúzod a seggét arra elélvezett? Creepy zene sokat manipulál. Ja meg a sok hibáról (1992es molesztálás a Neverlanden vasútnál mi 1995ben épült fel, 2009ben ugrált MJ temetésén a Robson anyja (ővén én is ugrálnék) mert MJ nem bánthat több gyereket, de Robson 2013ban mesélte el neki a dolgokat. Filmben volt benne nem én találtam ki)

Michael Jackson nem fogadta fel táncosnak 2009es This Is It turnén, mikor nem kapott a végrendeletből semmit írt valami könyvet hogy molesztálták de senkit nem érdekel.

Meg ha szerelmes volt belé a MJ asszem a húgát mért hozta össze robsonnal? Amúgy megcsalta.

Sőt Robsont minden hollywoodi sztár utálja. Timberlake csajával lefeküdt és mindig Timberlake barátjának tekinti magát. Tipikus éleskődő


Erről Michael Jackson is tehet, nem kellett volna ilyen nyomorékokat segíteni.

2020. márc. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!