Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek mennyire hiteles...

Szerintetek mennyire hiteles a Leaving Neverland dokumentum film?

Figyelt kérdés

Nem régiben néztem meg pár egy kissé szkeptikusan álltam hozzá mivel nagy Michael Jackson rajongó vagyok már annak idején 2005 - Ben se hittem le hogy pedofil lenne most sem. Szimplán csak kiváncsi voltam magára a dokumentum filmre.

Elsőre se tűnt hitelesnek mivel mellette semmi elébe viszont rengeteg bizonyíték van. Mint például az állomás épület ami az állítólagos molesztálás idején nem is létezet mire el készült addigra az áldozat 17 éves lett és mint a kettő azt állítja hogy 14 éves koruktól fogva meg szűntek a molesztálások. Lehetséges hogy én vagyok naiv de nem tudom ezeket a vádakat el hinni.Véleményem szerint mind a kettő hazudik.

Németek mi a véleményetek róla ?



2019. ápr. 23. 07:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%

Pár számát szeretem Jackson-nak, de sose voltam akkora rajongója.

Mégis, szerintem az egész film egy provokatív haugság.

Ahogy te is írtad (és sokan mások is) több helyen bizonyítottan valótlant állítanak. Másfelől egy régebbi tárgyalás során az egyik fiú eskü alatt azt vallotta, hogy Jackson sose bántotta. Most pedig az ellenkezőjét? Na persze...

Szegény énekest még halálában is hamis vádak alapján szidják, ellenben a fiúknak most jött egy kis pénz, szóval ők csak jól jártak.

2019. ápr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Én azt nem tudom fel fogni valaki hogy lehet ennyire gerinctelen egy pénzért egy halottat gyaláznak azzal hogy valótlant állítanak róla.

Nem értem hogy miért most mondják el amikor lett volna rá lehetőségük 2 szer is 1993 bán még mind a kettő azt nyilatkozta hogy nem történt semmi 2005 már csak Wade nyilatkozta azt. Most meg hirtelen meg is ? Ez abszolút nem gyanús de ez csak annak esik le aki rendelkezik a minimális IQ szintel rendelkeznek és nem hisznek el mindent amit a médiába magyaráznak 😂😂😂

2019. ápr. 23. 09:56
 3/28 anonim ***** válasza:
22%

Soha nem tudjuk meg.


De tekintve hogy azon lovagolnak, hogy a pénz miatt csinálják, abba eléggé megdől számomra, hogy ez a Wade Robinson, meg a másik fickó is eléggé befutottak a karrierjükbe. Tehát nem szorulnak rá hogy még ezzel keressenek. Akkor meg miért csinálnák?!


Ha meg kamuznak ők is, meg az egész családjuk a történtekről, akkor egy oszkárt megérdemelnek, mert annyira hitelesen adják elő a történteket.


De számomra a legbűzlőbb dolog az egészbe, hogy Jackson annó "lefizetéssel" hallgattatott el sok vádaskodót.

Mert állítólag többe került volna végig vinni a pert, mint peren kívül megegyezni. Tök logikátlan, jobban megérte egy dollármilliárdos popsztárnak milliókkal elhallgattatni a vádlókat, még végig vinni rendesen a pert és ezzel megvédeni a saját becsületét.


Meg azt láthatta mindenki meg tudta is hogy ez az ember nagyon nem volt lelkileg egészséges, és volt valami beteges vonzódása a gyerekek felé. Ha történt nemi erőszak, ha nem. De hát ezek után mire gondolna az ember...


De ezzel nem állítok semmit, se azt hogy megtörténtek a dolgok se az hogy nem. Ezek csak az én észrevételeim.

2019. ápr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
Ezer helyen be volt már bizonyítva hogy hazugság, ahogy az is hogy a két "rendező" jómadár többször volt már büntetve hazudozásért, jó hírnév megsértéséért. Így most egy halottra szálltak rá és koholják róla a hazugságokat, mert az már nem fogja beperelni őket, és mivel nagy sztár volt így sok pénzt kereshetnek a mocskolódásukkal. A létező legundorítóbb legaljasabb banda, életük végéig lesittelném őket.
2019. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
81%
Szia! Szerintem hazugság. Hihetetlen az egész, hogy azt állítják, elfelejtették, mik történtek velük éveken keresztül, eskü alatt vallottak a korábbi perekben, bizonyára sztárügyvédek kérdezték ki őket, akik értenek a keresztkérdésekhez, ha valami történt volna, egész biztos, hogy elárulják magukat!Az egész család totál ráakaszkodott Michaelre, és szerintem azért "estek ki a kosárból" egy idő után, mert ő ezt észrevette, és kényelmetlenné vált a dolog. Egész nevetséges dolgokért is beperelték őt, pl. egy Annie nevű nő azért, mert azt állította, ő inspirálta a Smooth Criminalt... :) Csak persze a pedofília egy nagyon súlyos vád, ami ha valakivel szemben felmerül, azt már sosem mossa le magáról. Szerintem ő soha nem bántott volna gyerekeket, mindig támogatta inkább őket, adakozott. Nem volt normális élete, szabályosan üldözték a paparazzik, csak Neverlanden tudott kikapcsolódni. Nagy hiba, hogy mindenki készpénznek veszi a két hazudozó állításait a filmben, pl. hogy folyton közös hotelszobában aludtak. Oprah is egy nagy csalódás számomra, évekig Michael barátja volt, most pedig egyből elhisz mindent ezeknek a szerencsétleneknek, és Michaelt bűnösnek véli :( és ő egy nagyon erős véleményformáló személyiség Amerikában, ez komoly károkat okoz a zenészlegenda hagyatékában.
2019. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
29%

Fura látni hogy a fanatikus rajongók mennyire kényszeredetten, betegesen akarják hinni hogy a vádak hamisak. Mert ha bizonyosságra jutna hogy megtörténtek a dolgok akkor össze törne a nagy bálványuk, azt meg nem bírná elviselni a kis lelkük.


De az igazságot talán már soha nem tudjuk meg biztosra

2019. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
71%
Ennyi erővel te meg azt akarod hinni hogy igazak. Nyilván nem tudjuk meg soha az igazságot, de szerintem Robsonról és Safechuckról lerí, hogy hazudnak, ráadásul több állításukról is kiderült, hogy nem igazak, és tanúskodtak Michael mellett életében. Ez egy szenzációhajhász bulvárcirkusz, drámaian felvéve.
2019. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:

Egy amerikai újságíró utánajárt a tényeknek, ebben a cikkben foglalta össze. Ezek után is még sok ember sajnos azt mondja: na persze, az elvakult rajongók :( a rosszat mindig könnyebb elhinni!


[link]

2019. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
55%
Ha a két főszereplő hazudik, akkor a legjobb színészek, akiket valaha láttam. És tegyétek fel magatoknak a kérdést: Bármekkora pénzösszeg is jár érte, nektek megérné azt állítanotok, hogy gyerekkorotokban rendszeresen megrontottak?
2019. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Szerintem van az a pénz mivel Michael Jackson több állítólagos áldozatáról is kiderül hogy a kedves pénz éhes szülők kényszerítettek hogy ezt meg azt mondjanak.

Meg hát benne fel merült az a kérdések hogy miért most állnak ezzel elő amikor Jackson már 10 éve halott amikor előtte eskü alatt valót mind a kettő hogy soha az eletben nem nyúlt hozzájuk . Lét volna lehetőségük el mondani de nem tettek semmit. Vagy akkor vagy akkor vagy most hazudnak. Több tény is azt bizonyítsa amire hivatalos papírok is vannak hogy most hazudnak. Most azt mondod hogy nincs de hidd el van az a pénz amiért bárkiről bármit állítasz.

2019. ápr. 27. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!