Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Gáspár család rájött már...

A Gáspár család rájött már arra, hogy a kutya sem kiváncsi rájuk? Főleg, hogy a nézők a Beát is jó hamar kiszavazták a Szombat esti lázból!

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Hallod méghogy a kutya sem kíváncsi rájuk?!Tegnap én is néztem,blama volt az egész,kitalált történet,szinészkedés!De olyam jól szórakoztam!!ZSOLTIT CELEBNEK!!!Őt akarom látni!!!
2008. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

De tudod a media meg kivancsi rajuk, es addig fognak is ok bohockodni.

Kulonben azt megfigyeltem, hogy mindenki azt mondja, hogy en nem nezem, mindig atkapcsolom a TV-t...stb.

De megis mindig mindenki tudja, hogy mi tortent a legutolso adasban. Tehat ez azt jelenti, hogy az emberek nem valljak be, (mert szegyellik, hogy egy milliomos roma csaladot neznek a TV-ben)de megis megnezik!!!

En kb. 2 hettel ezelott tettem fel itt egy olyan kerdest, hogy: Magyarorszagon az emberek egy milliomos roma csalad eletet nezik, meddig sullyed meg az orszag, miert van erre szukseg? Megnezheted a valaszokat ha erdekel, a Gyozieket vedtek mindegyik valaszban.

Szerintem nem Gyoziek a hibasak, hanem a MEDIA!!!

Mert Gyozi miert ne bohockodna el annyi millioert?

Talan meg en is beengednek egy-ket kamerat ennyi penzert.

2008. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem te félreértetted a válaszokat a saját kérdésedben. Mert én is válaszoltam rá, és az én válaszom az volt, hogy amíg a nézők azt a műsort választják, addig bizony az a műsor menni fog. Mert kereskedelmi tévében egy mutató van: a nézettség. Ott nincs "közszolgálati jelleg", hogy most ezt nyomom. És bizony a Győzikének van nézettsége, hozza az elvárt mutatókat, így maradhat műsoron. Az nem érdekel senkit, hogy egy jobb természetfilm mit hozna, mert az még "nem vált be." Járt utat járatlanért...

A magyar népet mindig érdekelte a másik szenvedése, megalázása, kudarcai. És ezért vevő is lesz az ilyen jellegű műsorokra.


Én pl. nem tudom, hogy hol jár Győzike, mert nekem az utolsó információ a kutyájának a halála volt, azt sem a műsorból, hanem abból tudom, hogy olvastam valamelyik újság címlapján.

2008. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
66%
Te is nagyban sz@rnál bele hogy értelmes ember néz-e vagy sem ha a bőröd alatt is píz lenne az ilyen eszeveszett baromkodásért, mert hidd el úgy megtejelik ezeket a mocskos kokerókat ezért hogy te éreznéd zavarba magad ha tudnád az igazságot, hogy ennyire meg lehet tollasodni ilyen nagy ökörségből. Csak hát nem születhet mindenki akkora hülyének, meg cigánynak mint a f@sz győzike, és tudjátok mit én büszke is vagyok rá hogy nem ilyennek születtem még ha csórón is kell ezért cserébe megdöglenem!
2008. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Mi az a Gáspár család?
2008. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Én még külföldön élve is tudom hogy mi ez a Gàspàr Gyözike téma...

Szerintem meg jol teszik amit tesznek.

Én is hülyének tetetném magam sok -sok pénzért.

Nem is kell sokat tennem,csak néha csunyàn kiabàlnom,menö ruhàkat magamra aggatnom,stb..

Miért ne?

Szerintem az emberek 80%-a elvàllalnà hogy igy keressen pénzt.

Ne beszéljünk a Big Brother meg a Valosàg SHOW szereplöiröl.

Ök nem voltak romàk,mégis hülyén adtàk elö magukat...

sZOVAL,SZERINTEM NAGYON IS SOK EMBER VEVÖ A HÜLYESÉGRE....

Még én is.

2008. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Arról nem is beszélve, hogy igen nagy pénzt zsebel be ezért az RTL Klub, mint etnikai kisebbségek felzárkózását elősegítő műsor... Utána lehet ennek is nézni, hogy mire szórnak állami pénzeket.
2008. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Senki nem kíváncsi rájuk?Akkor miért a legnézettebb műsor M.on a többmilliós nézettségével?

/pici cutte/

2008. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Vannak akik azért nézik mert Nekik valók ezek az alacsony színvonalú műsorok.Az értelmesebbeket meg azért vonza mert olyanok ők hétről- hétre mint Matisz nagypapa,Szalacsi bácsi vagy éppen a polgárjenős ürge.Hát Győzi mennyi kirohanása lett szállóige Pl:Így kelle csinálni Csajeee!!Még csengőhangokat is csinálnak a szövegeléséből!Több réteget vonz,és manapság csak ennyi kell egy sikeres műsorhoz!És ez nem biztos,hogy bárkinek rossz hogy nézi,ha egyszer szórakoztató!
2008. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Előző vagyok.És minden elismerésem GYőzőé,mert abból ,hogy sötét agyilag mint a föld pénzt tudott csinálni!Íme egy tehetséges ember.Na és sokaknak azért nyílik ki tőle a bicska a zsebében,mert kemény tanulással,és munkával is csak arra jutottak,hogy alig tudják a bérükből fizetni a rezsijüket!
2008. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!