Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem sokara lesz egy külföldi...

Nem sokara lesz egy külföldi zenekar koncertje ès megvettük a VIP jegyeket, akarunk velük közös képet de egyikünk sem tud angolul. Gáz ha egy szót sem tudunk valatni velük?

Figyelt kérdés
Attól félek h mondjuk megkérdezik h "hogy vagy" vagy ilyesmi mert a srácok nagyon kozvetlenek de csak annyit tudok angolul h yes meg no.

2019. dec. 13. 09:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

1. Miért vagyok gyík?

2. Miért ne tudnék angolul? Miből sikerült levonnod?


Bocsáss meg, hogy német nyelvész diplomával úgy gondolom, hogy az angol társalgási szint egy könnyen kivitelezhető, és csekély megerőltetéssel elsajátítható dolog.

2019. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%

ma 10:22


És csak tetézi... Lefogadom neked a saját fingod is rózsaillatú és nem átallod naponta szaglászni.

"Ostoba nyelv", "csekély megerőltetés"... Nevetséges.

Egy alap társalgási szint az ismert szavaktól függ 90% fölötti arányban. Csak egy ökör állítja azt, hogy hogy ez meg az a nyelv jobb vagy rosszabb lenne, ha alap társalgásról beszélünk.

Attól még, hogy szarköpő légy módjára dongod körül a német nyelvet, nem tehetnél ilyen ostoba kijelentéseket. Ohh, de persze meg teszed, hiszen egy gyík vagy.

2019. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért nem ostoba az angol nyelv, mert könnyű. Emiatt inkább okosnak nevezném.
2019. dec. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%
Higyj amit akarsz, kit érdekelsz... forgass ki minden szót, ha nincs szebb elfoglaltságod! :) Hülyeség, amit beszélsz, de hidd, hogy igazad van. Nem vagy rá méltó, hogy vitázzunk, ha te az ostoba jelzőből azt vontad le, hogy szerintem az egyik nyelv jobb vagy rosszabb a másiknál. :D Nem tartozok kifejtős magyarázattal neked, és pont lesz.arom a szubjektum nélküli szubjektív véleményeket.
2019. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem hiszem, tudom, hogy igazam van, főleg azok után, amiket összehadováltál. Saját magad támasztottad alá az igazam. pont úgy, ahogy egy gyík teszi. Gyík.
2019. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagy rá méltó, hogy vitázzunk, ha te az ostoba jelzőből azt vontad le, hogy szerintem az egyik nyelv jobb vagy rosszabb a másiknál"


Már ne is haragudj, de szerinted mégis mit kéne levonnia az "ostoba nyelv" kifejezésből, ha nem azt, hogy ostobának tartod a nyelvet? Vagy te minden nyelvet egyformán ostobának tartasz?

2019. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés! Mi a fenének létezik ez az oldal ha semmit nem lehet megkérdezni? "google a barátod" folyton ezt olvasom mindenhol. A legszívesebben elküldeném az összes ilyen embert a legmelegebb éghajlatra! Feltettem egy tök normális kérdést, de az unatkozó kisfiúk/kislányok rögtön jönnek is kötekedni meg bunkózni. Szeretnék durvább kifejezéseket használni de sajnos nem lehet! Miért nem lehet normálisan válaszolni? Nem vagyok kíváncsi a baromságaitokra! Azoknak akik normálisan válaszoltak, köszönöm szépen. És nem árulom erl a banda nevét mert abból is csak bunkózás lesz!
2020. jan. 7. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!