Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki Vasvári Vivien első férje?

Ki Vasvári Vivien első férje?

Figyelt kérdés
Vasvári Vivien első férjét hogy hívják? Magyar? A kislány tőle van,azt tudom.

2019. dec. 13. 19:32
 1/10 anonim válasza:
100%
Hat o nincs jelen a kozossegi mediaban ugy tudom.
2019. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom valami szerény kispolgári fizetésből élő, külsőre visszafogott férfi. Ja nem, az biztos nem.
2019. dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Orosz származású, de nem nyilvános, hogy ki ő.
2019. dec. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Biztosan gazdag volt, és nem túl jóképű, mert szegény kislány elég ...khmmm... érdekes. Mármint a gyerek.

Bár számomra VV sem jó nő, férfias arcél, fiús testalkat. Attól, hogy felpumpálták a melleit, még nem lett szép, csinos, kerek csípője, márpedig attól csinos egy nő, nem a nagy mellektől.

De ugye a csípőt nem lehet egy gyors plasztikával korrigálni, szóval abból kell dolgozni, ami adott... ebból meg ennyire futotta.

Bulvárban mindig lesz helye, mert ott a legalja senkiháziról is írnak.

2019. dec. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy a férje volt attól, hogy összehozott neki egy gyereket. Azért minden barom ezt se veszi ám el...
2020. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos valami gazdag, idős, kevésbé jóképű ember lehetett es a kislanya is rá hasonlithat, nem a Vivienre. Én nem szeretem ezt a nőt. Erkölcsileg sem, gusztustalan, alpári viselkedése mellett egy cseppet sem vonzó, finom nő. Hiaba a sok szilikon es az alakja se szép, de ízlés dolga. Hol van ő akár a Csősz Bogihoz, akár egy Alföldi Annahoz?... és még sorolahtnam. Remélem minél hamarabb eltunik a mediabol, mert sok haszna nincs a tarsadalomra nezve. Es nem megkeseredesbol irtam, mielőtt még....
2020. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Pedig még előadta, hogy látszik, a Bogi irigy rá, hogy nem lehet olyan alakja, mint neki... 🤣

2020. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
#7 Ja, valószínű egy Csősz Boglarka pont egy semmiből "felcsinalt" Vasvári Vivikere irigy... Csak szeretné ezt, azt hiszem....
2020. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem mintha Csősz Boglárka olyan nagy valaki lenne. Kb egyforma r.banc mind2
2020. febr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Na de a Viviketol hatszor különb. A Boginak azért van esze, nyelveket beszél, mellesleg magyarul is ertelmesen tud megnyilvanulni bármiről ellenben a Viviennel,aki csak addig lesz a porondon mig a mediaba tud maradni a botranyaival.
2020. febr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!