Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hová tűnt Szirmai Gergely?

Hová tűnt Szirmai Gergely?

Figyelt kérdés
Több, mint fél éve minden platformról és minden csatornáról felszívódott egy szó nélkül. Tud bárki bármit róla? Elég aggasztó, figyelembe véve a korábbi depressziós videóját.

2020. jan. 11. 03:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A Szerinted? nevű Youtube csatorna az utóbbi 1-2 hónapban kétszer is feltűnt.
2020. jan. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Nem hiszem, hogy különösebben féltenünk kéne.

Ahogy az első válaszoló is írta, más youtuberek videóiban szokott olykor vendégszerepelni, és azokban látszólag elvan, mint a befőtt.

Sajnos én nagyon kezdtem kiábrándulni belőle az utóbbi időben. Biztos megvannak neki is a magánéleti gondjai, de kötve hiszem, hogy ne tudna egy rövid videót, vagy akár csak egy mondatnyi facebook bejegyzést kitenni a követőinek, hogy "bocsi srácok, most ez meg ez van, sajnos a közeljövőben nem várható újabb videó".

Semmi ilyen nincsen viszont, megszűnt a kommunikáció a rajongókkal, tojik bele az egészbe, holott szerintem már elért egy olyan szintű hírnevet és követőtábort, hogy ilyet egyszerűen nem szabadna megtennie.

2016-07 óta mennek az ígérgetések tőle, hogy "most aztán úgy visszatérek, hogy csak na, és minden olyan lesz, mint régen", és ideig-óráig tartja is magát hozzájuk, de aztán megint kezdődnek a több hónapos eltűnések a részéről, a nézőit pedig otthagyja vakon a sötétben. Egyszerűbb lett volna már két-három évvel ezelőtt kijelentenie egy záróvideóban, hogy ennyi volt, megunta, kiégett, nincs már ideje/ereje/motivációja a youtubeozáshoz, és akkor emelt fővel távozhatott volna.

2020. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Én nem akarom a szokásos "bezzeg én megmondtam" szöveget, de már az elején látszott, hogy bolond az a gyerek.
2020. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7%
Ahová való, a süllyesztőbe. Követhetné a többi ingyenélő videós haverja is.
2020. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!