Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hova tűnt Szirmai Gergely?

Hova tűnt Szirmai Gergely?

Figyelt kérdés
Eltűnt, nem csinál videókat. Van valakinek információja?
2018. febr. 25. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Lement tejért.
2018. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
tej volt otthon, rizs fogyott el, azért ment le a boltba, de már hazaért
2018. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem utazik.
2018. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhervadtak a szirmai.
2018. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Valószínűleg magánéleti probléma van mögötte.

Elég furák az emberek egyébként.

Értem én a felháborodás okát, viszont az is tisztán látszódik, hogy a többség csak magára gondol.

Fikázzák Gergőt, hogy les**rja a nézőit, pedig miattuk tart ott, ahol.

Közben fogalmuk sincs arról, hogy mi a háttere az egésznek.

Bárki bármit gondol, biztos nem egyszerű hetente kidobni egy kritikát, ami hiteles is!

A véleményét bárki el tudja mondani, de ő sokkal mélyebben fejti ki azt, amit a film nyújtott.

Már egyszer "besokallt", arról volt is videó. Lehet megint túl sok volt neki és nem akart izzadtságszagú videókat készíteni!

S lássuk be, ez lenne a kisebbik gond. Mert ha nem emiatt tűnt el, akkor ahelyett, hogy szapulják/szapuljátok, inkább támogatni kéne.

Alapból is támogatni kell, nem csak ilyenkor, de ilyenkor még inkább.

Szeretitek a videóit, a stílusát, pont ezérz vagytok kibukva, ezért írtok kommenteket, meg ide gyakorira kérdést.

Akkor támogassátok! Legyen már egy kis logikátok és ne csak magatokra gondoljatok.

2018. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Kedves #5-ös válaszoló.

Szerintem a többségnek egyáltalán nem az a baja, hogy nem gyártja a videókat folyamatosan, hanem az, hogy a helyett, hogy megmondta volna, "bocs gyerekek, most egy kicsit bizonytalan időre nem leszek" (meg sem kell ennél jobban indokolni, mert kinek mi köze hozzá), inkább ígérgetett, amikből soha nem lett semmi. Máig nem mukkant meg ez ügyben, ami persze hogy csalódást okoz a követőinek. Nem azért feltétlen, mert ez járna bárkinek is, hanem mert illene.

Szerintem rosszul kezelte/kezeli a dolgot (illetve nem kezeli sehogyan sem).

De ezért nem fogok leiratkozni, vagy felháborodott kommentet írni,(nekem sem ez lenne a legfontosabb, ha teszem azt meghalna valakim vagy hasonlók, nem lehet tudni mi történt)csak reménykedek, hogy túl lesz, amin túl kell lennie, és visszatér.

2018. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

#6-os, ment is a zöld pacsi.

Teljes mértékben megértelek, tényleg egyeszűbb és illedelmesebb lenne írnia egy rövidke posztot, hogy bocsi srácok határozatlan ideig nem leszek.

De kalkuláld bele azt is, hogy valami nyomós oka lehet annak, hogy nincs videó és nem aktív.

Tehát lavinát indítana azzal, ha szólna. Az egyik réteg tovább mocskolódna, amihez nincs kedve. A másik pedig érdeklődne, hogy mi van vele, amihez pedig semmi köze senkinek. Neki most pont a nyugalomra van szüksége.

Amikor a vidókat beígérte az gondolom még az előtt volt, hogy tudta volna, hogy nem lesz aktív.

Én is kíváncsi vagyok, hogy mi van vele és, hogy mikor jelez valamit, de at ő dolga.

Személy szerint én nagyon szeretem a videóit és ha ritkábban vannak, az is több, mint a semmi, csak ne legyen gond a magánéletében.

2018. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

"Elhervadtak a szirmai" xDDDD Találó!


Egyébként én is hiányolom. Komolyan, a jó videósok, mint Justvidman és Szirmai úr eltűnnek, a rosszak, mint Retép Óscnad és társai pedig maradnak...Van igazság ezen a világon?

2018. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Igazából Kancsó Petike csak mára lett borzalmas, régen jó volt.
2018. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!