Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy legyek híres?

Hogy legyek híres?

Figyelt kérdés
Tudom ez az egész baromság, úgyhogy aki nem kíváncsi rá, most léphet :). Na és ha bárki is maradt itt, mondom a kérdést. Ma felkeltem és arra gondoltam, hogy kelle valamit csinálni. Kellene valamit csinálni, és azt megmutatni az internetnek, hátha, hátha híresek leszünk? Erre mégis mennyi az esély? (Az ötlet, hogy mit akarok csinálni még nem tudom, de biztos ki fogom találni. Eddig úgy próbáltam miben vagyok jó.) Szerintetek mennyi az esélye, hogy az emberek felkapják, és híres leszek? Egyedi dolgot szeretnék, csak sajnos kételkedem benne, hogy beindulna, aztan már könnyem terjedne a dolog... Szerintetek érdemes belevágni? Mennyi esélyem lesz?

2020. febr. 3. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Micsoda életcél, semmihez nem értesz, semmit nem tudsz, ami különleges, de híres akarsz lenni MIRE FEL? CSAK?
2020. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehet neked ez jött le, de nem. Nem életcél, csak egy ötlet. És nem mondtam, hogy semmiben sem vagyok tehetséges, arra szeretnék rájönni hogy miben.
2020. febr. 3. 13:10
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Elég sok emberrel megismerteted magad.
2020. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Menjél focistának vagy celebnek, ott semmihez nem kell értened, semmit nem kell tudnod, mégis milliók fognak imádni és még hülyére is keresed magad.
2020. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ott a fő baj, hogy azért akarsz bármit csinálni hogy "híres" legyél. Ez az egyetlen motivációd.
2020. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted hogyan mondjuk meg, híres leszel-e valamivel, amit még ki sem találtál, hogy micsoda!? Nézzünk bele az üveggömbünkbe, vagy mi?

Ha nagyon tehetséges vagy valamiben, vagy kitalálsz valami igazán újat és átütőt, akkor lehetsz ismert, elismert.

Ha viszont gagyiskodni akarsz, akkor nem. De most komolyan, honnan tudjuk? Még te sem jöttél rá, mit akarsz csinálni...

2020. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező igazából közönséges "like-ringyó" szeretne lenni, anélkül hogy az evésen, ürítésen, légzésen kívül bármi extra tudománnyal, tehetséggel rendelkezne.
2020. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul tettem fel a kérdést igazából... Inkább úgy lett volna helyes, hogy hogy találja meg egy ember miben jó, és miben lehet sikeres.
2020. febr. 3. 15:14
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy miben vagy jó, és hogy valaki miben sikeres az két teljesen eltérő dolog.


Lehet valaki istenadta tehetség zongorista, vagy festő, de nem biztos hogy megvan rá a vevőközönség.

2020. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te el vagy tévedve, és teljesen fordítva ülsz a lovon. Leszámítva az ismeretség meg Isten tudja mi miatt celebkedő kis senkiket, az ismertség normás esetben a VÉGE valaminek, és nem az eleje.


Az eleje az, hogy valami érdekel, azzal elkezdesz foglalkozni, kiderül, hogy jó vagy belőle és dolgozol, dolgozol, dolgozol. Keményen, kifulladásig. Tanulsz, képzed magad, gyakorolsz, fejlődsz. Ameddig csak lehet, aztán még azon túl is kicsit tovább. És ha tényleg összejön minden: a tehetség, a munka és a csillagok szerencsés együttállása is, akkor, és csak akkor ismert és híres is lehetsz.


Nem véletlenül nem lesz minden színész híres sztár, vagy minden énekes/zenész befutott. Az a kis plusz nem mindenkiben van meg, ezen kívül tényleg szerencse kérdése is.


Bár az a kérdés, te mit értesz "híresség" alatt.

2020. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!